Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félek hogy a 19 éves barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek hogy a 19 éves barátom nem szeret mert még gyereknek tart?! 13/L

Figyelt kérdés
Nagyon regota szerelmes vagyok bele... es ezt tavaly 2013 ban bevallottam neki... Nagyon maganak valo tipus..nem szeret baratkozni,beszelgetni..stb... es hat.. a tavalyi valentin napot egyutt toltottuk. nagyon szuper volt ! akkor csak 11 voltam lapos mint a deszka ronda es komplexusaim is voltak... hozzateszem hogy nem volt csok,kezfogas,puszi, foleg nem AZ semmi !! csak beszelgettunk.. igazabol nyaron leszek 13.. junius 26. a baratom pedig junius 6. ezert is vicces mert mindig az o szulinapjat mondom veletlen a sajatom helyett.. de amugy mara oriasi melleim lettek !! melltarto nelkul is :) de szoktam melltartot hordani csak sport melltartot mert mindig sportolok valamit.legtopszor a baratommal na de most a kerdes az hogy felek hogy nem szeret... mert olyan gyonyoru lanyok veszik korul... de o azt mondta hogy ot ok nem erdeklik. (NEM PEDOFIL !!) volt egy baratnoje de meghalt... azota nem volt neki es azelott sem.. ... es... hiaba erzem magam szepnek,noiesnek,cukinak messze allok tole plane a noiestol..nem reg beszelt unk ARROL a dologrol azt mondta ha malyd felkeszult leszek ra meg o is annak fog latni akkor malyd lehet. csok mar volt az oleben is ultem.. bar nagyon kikellet kuzdenem mert akkor csak 11 voltam es nagyon nem akart pedonak latszani de amugy meg nagyon tervezem mar a jovot.. mindig egyutt vagyunk.. pedig egymas ellentetjei vagyunk szinte minden hulyesegen veszekszunk mint az ovisok... szerintetet mit tegyek ? koszi.

2014. ápr. 2. 20:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk gyerek is vagy.
2014. ápr. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Tanulj meg helyesen írni és nőj fel....
2014. ápr. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Noydra ***** válasza:
100%
Aztap.i.csa
2014. ápr. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
36%
Hát ha engem kérdel szerintem pedofil h a kukiját mutogatja. Malyd elkapjak a rendőrökök
2014. ápr. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Várj 2 évet!
2014. ápr. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Telefonrol irtam.. a telefonomnak meg az egesz kepernyoje bevan repedve.. es gondolhatod hogy nehezen latom

normalis valaszokat THX

2014. ápr. 2. 20:23
 7/17 A kérdező kommentje:
HmmxD 4es te mirol beszelsz?xD
2014. ápr. 2. 20:24
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi az hogy MALYD? Egyelőre ha a drága barátod most lefekszik veled, az BŰNCSELEKMÉNY. Kicsi drágám, az érettséget és az értelmet nem a MELLMÉRETED fogja meghatározni.
2014. ápr. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
tökmindegy, hogy nem volt szex, akkor is beteges, hogy 19 évesen 13 éves lányokkal kezd... és akkor szerinted jobb lesz, ha betöltöd a 14-et, ő a 20-at, és akkor lesz szex? hiába nem törvénysértés akkor már, rohadtul gáz... a szüleid ezt engedik??
2014. ápr. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
A szuleim persze... mindenki beletorodtek mar.
2014. ápr. 2. 20:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!