Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiuk ti hogy eltetek meg az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk ti hogy eltetek meg az olso szerelmi csalodast? Hogy leptetek tull rajta? Es mennyi ido mulva lett mas?

Figyelt kérdés
utana ugyanugy szerelmes lehetek ? :( 15\F ... most nagyon ki vagyok es nem tudom mi lessz :( lehet hogy korai volt szerelembe esni ? 10 honapig tartott es o szakitott 3 napja

2014. ápr. 4. 12:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Első szerelem után 1 hónapig szenvedtem.
2014. ápr. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem még mindig szar érzés, amikor rá gondolok pedig már sok idő telt el.
2014. ápr. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tanulj meg írni.
2014. ápr. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3-4 hónapig küszködtem vele, azóta bár nem utálom az illetőt, soha többé nem bírnék úgy tekinteni rá.

A tippem az, hogy igyekezz ne rá gondolni. Néha nehéz lehet, de tudatosan tereld a gondolataid és könnyebb lesz. ;)


23/F

2014. ápr. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!