Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőmre nyomul egy pasi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Misi0023 kérdése:

A barátnőmre nyomul egy pasi, mit tegyek a féltékenységemmel?

Figyelt kérdés
Egy-két hete a párom megismerkedett egy pasival a munkahelyen (a faszi csak ideiglenesen van ott). Élőben nem nyomul, viszonylag normális, de facebookon folyamatosan nyomatja neki a szépet. Pedig először azzal inditott, hogy látja, hogy barátom van és ezt tiszteletben tartja, csak ismerkedne... Na most én megértem a párom, mert amióta együtt vagyunk, szinte mindenkivel megszakitottuk, akaratlanul is, a kapcsolatot, és elhiszem, hogy jól esik neki. De engem nagyon zavar és akármikor szóváteszem neki, hogy koptassa le ő felhúzza magát, hogy csak beszélget vele és nem viszonozza neki ezt a fajta szimpátiát (ez igaz is). Mégis mit tegyek, mert engem nagyon bosszant de megfojtani sem akarom a féltékenységemmel?
2014. ápr. 4. 14:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Itt egy valaki írt eddig jót: tervezz valami jó kis közös programot. Hiába a barátnőd, nem árt 'újra levenni a lábáról'. Ez a tuti. mondjuk egy vacsi. lepd meg, nagoyn fog neki örülni és elfelejti azt a balféket, ha kicsit ritmusváltasz
2014. ápr. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
a 8,9,11-es válaszolókkal értek egyet.De szerintem beszéld meg a pasival, hogy ez így nem mehet tovább.Ha a barátnőd megkérdezi mondd azt, hogy te bízol benne csak a pasi idegesít
2014. máj. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!