Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Jó párkapcsolatban élek, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó párkapcsolatban élek, de párom néha pucér nőket nézeget, és számomra ismeretlene adatlapját facebookon. Megordult a fejemben h megcsal de semmi utaló jel nincs rá. Velem van a baj tulreagálom, vagy előfordulhat h megcsal?

Figyelt kérdés
Nem akarok rákérdezni,nem akarok folyamatosan féltékeny p...csának tűnni,csak bízni szeretnék benne.

2014. márc. 31. 09:56
1 2
 1/13 Költőnő? ***** válasza:
Számonkérés fílingje nélkül miért ne kérdezhetnél rá?
2014. márc. 31. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Az én párkapcsolatom olyan ahol ez nem tabu. És ha kérdezünk vagy beszélünk erről, akkor nem az jön le a másiknak, hogy féltekekények vagyunk.

Mindig elmondjuk ha valaki nagyon tetszik nekünk, már már kísértés szerűen és beszélünk róla, hogy találjunk megoldást, hogy segítsünk ezen túljutni.


Szerintem nem szégyen, főleg egy párkapcsolatban, kulturáltan elmondani az érzéseidet és gondolataidat.

2014. márc. 31. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
62%
Az hogy néz az még nem jelent semmit. Én is voltam nagyon szerelmes, sose csaltam volna meg a párom de ettől még a szép nőket megnéztem mert meg nem vakultam a szerelemtől csak szimplán volt bennem annyi tartás hogy a kísértésnek ellenálltam. Szóval az, hogy valaki pucér nőket néz vagy épp megnézi az utcán járókat nem jelenti azt hogy meg is akar csalni valaha is. 24/F
2014. márc. 31. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Shai-Hulud ***** válasza:
41%

Legalább az étlapot hadd nézze meg szerencsétlen, ha már vacsorázni otthon kell! :-D


Komolyabban: ne csinálj belőle gondot, a férfi alapvetően poligám természetű. Amíg ez a poligámia csak képek nézegetésében nyilvánul meg, nem kell aggódnod.

Gondolom, van önkontrollja is, és ebben az esetben nem fog megcsalni, ne aggódj. De a fantáziáját hagyd szabadon játszani...

2014. márc. 31. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
eddig erre nem volt példa ez az első legalábbis amiről tudok,eddig majdnem hogy tökéletes volt a kapcsolatunk,és házat akarunk bővíteni tehát nem a mának él,és a kettő együtt fura nekem nem tudok rendet rakni a fejemben
2014. márc. 31. 10:36
 6/13 Költőnő? ***** válasza:
Lehet magadba kattogni is, de az sem nagyon vezet sehova
2014. márc. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
tudom,hogy nem vezet sehova ezt szeretném legyőzni ezt az érzést de nem tudom hogyan sok csalódás van bennem a múltból és lehet h ezek vannak rám kihatással nagyon nehezen tudok bizni,ezen szeretnék valahogy változtatni h ne ez forogjon a fejemben folyamatosan h hu vajon akkor lehet valakije elég vagyok neki és nem támadhatom le folyamatosan ezekkel a kérdésekkel mert besokall(legalábbis én tuti besokallnék)
2014. márc. 31. 10:49
 8/13 anonim ***** válasza:

Ezért nem letámadni kell, hanem kulturáltan beszélni vele. Vagy azt neked nem tanították?


Én továbbra sem értem miért baj erről beszélni.

2014. márc. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
de megtanitottak kulturáltan beszélgetni,csak épp nem tudom h hoznám fel a támét(te cica nehari de miért nézel pucér csajokat a neten?)vagy hogy dobajam fel neki a témát mert nálunk is általában semmilyen téma nem tabu de viszont ezzel megfogott...
2014. márc. 31. 10:59
 10/13 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

"(te cica nehari de miért nézel pucér csajokat a neten?)"


Igen, például így. Ez egy jó kérdés, látod, meg tudod te fogalmazni...

A következő lépés, hogy odaállsz elé, mélyen a szemébe nézel, és TŐLE is megkérdezed ugyanezt.

2014. márc. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!