Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan érzem ezt vagy gonosz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan érzem ezt vagy gonosz vagyok?

Figyelt kérdés
Valaki, akit nagyon szerettem csúnyán megalázott és kiderült, hogy közel sem olyan kedves ember, mint én gondoltam, sőt. Most szinte csak arra vágyom, hogy mindenki megtudja milyen valójában, hogy senki se higgye már kedvesnek, mert ügyesen eljátsza, hogy az. Gonoszság erre vágynom?

2014. ápr. 4. 19:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem gonoszság
2014. ápr. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nagyon gonosz vagy. :D
2014. ápr. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem az.
2014. ápr. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Gonosz vagy. És ő is.
2014. ápr. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Maradjunk annyiban, hogy egyikőtök sem különb a másiknál.
2014. ápr. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

bosszút nem javaslom.

1. beforgatod magad, megszállottá válhatsz;

2. ha ügyes, akkor nem fognak neked hinni.

vezesd le másképp, gyűlölet-levélírással, boxolással.

2014. ápr. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Te ismerted félre. Ő ilyen.

Miért lenne gonoszság ha arra vágyol, hogy kiderüljön az igazság róla? Legalább mások is megismerik milyen ember.

Akkor lennél gonosz ha szándékosan ártani akarnál neki.

Valami szépfiúról van szó?

2014. ápr. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
már, bocsi, hogy ezt mondom, de mivel alázott meg? mert sokszor van ám félre értésen alapuló probléma, vagy lehet, hogy te kezdeményezted, hogy megalázzon, csak nem vetted észre... és egyébként igen, gonosz vagy.
2014. ápr. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"te kezdeményezted, hogy megalázzon"

ugye csak viccelsz? van, amit senki nem érdemel.

ez olyan mint még jó, hogy rámarkoltam a melledre, te vettél fel kivágott ruhát. NEM

2014. ápr. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9-es sajnos nem viccelek, velem volt már sajnos, hogy a másik személy rám fogta, hogy megaláztam, miközben pont, hogy ő tette velem és teljesen jogosnak érezte.
2014. ápr. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!