Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, Nők! Jogosan érzem ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Nők! Jogosan érzem ezt?

Figyelt kérdés

Tegnap kora reggel a páromnak vágtam tele dühhel (közösségi portálon keresztül) hogy ne keressen mig haza nem érek (egyetemre járok,holnap este megyek haza).

Ez mind azért volt mert a hétvégén sikerült az ő jelenlétében ugy megfáznom,hogy már hétfőtől hőemelkedéssel, erős torokfájással,és náthával vagyok itt a kollégiumban. Itt,mert holnap egy irásbeli vár rám,amit sajnos megkell várnom.

Irtam neki,hogy ne keressen,mert elég ideges vagyok az irásbeli miatt is,hiszen nemtudok rá igy tanulni,illetve fáj mindenem.

Azóta nem jelentkezett. Ő viszont olyan,ha van egy kis baja,a bolhából elefántot csinál, (mig én nem) és elvárja,hogy csak a betegségével törődjek.

Engem ritkán kap el,de ha igen,akkor nagyon,ahogy most is, és bevallom nagyon jol esne ha mutatna egy kis törődést felém, vagy csak megkérdené,hogy vagyok.


Nem olyan vagyok aki nagy ügyet csinál ebből,nem is szeretem sajnáltatni magam, viszon mégis jo érzés ha az ember a párja felől aggódást lát, vagy ir egy uzenetet, hogy hogy érzem magam.


Lányok,Nők, jogosan érzem a magányt vagy kicsit túlzásba viszem a stress miatt?

Köszönöm a tanácsot és segítséget



2014. márc. 26. 16:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem te tényleg nem vagy hisztis ha beteg vagy.Visszaolvasnád amit leírtál?
2014. márc. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem te írtad neki, hogy ne keressen...?
2014. márc. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Most én nem tudok olvasni, te nem tudsz írni, vagy totál h-lye vagy...ezeken az opciókon gondolkodom jelenleg
2014. márc. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Azt kérted tőle,hogy ne keressen,elég határozott és szerintem bunkó hangnemben,ahogy az elején is írtad.Ő teljesítette a kérésed,mivel fél,hogy zavarna,és esetleg durván elküldenéd.Szerintem nem esne le az ujjadról a gyűrű,ha te hívnád fel őt.
2014. márc. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én irtam,mert dühös vagyok rá, de azok után,hogy én mennyire aggódom érte és tiszteletben tartom ha beteg, igy nekem is jol esne egy kis törődés.
2014. márc. 26. 16:32
 6/9 anonim ***** válasza:
Megártott a Neo Citrát?
2014. márc. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem vagyok hisztis,most több minden közrejátszik ami miatt kicsit ingerlékeny lehetek.


Veletek még nem volt igy,hogy jól esne ha megkérdeznék hogy vagy főleg amikor tudja is,beteg vagy?

2014. márc. 26. 16:36
 8/9 anonim ***** válasza:
Még mindig nem értem,min csodálkozol,mikor direkt te kérted rá mérgedben,hogy ne keressen.Elég érdekes vagy.
2014. márc. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Veletek még nem volt igy,hogy jól esne ha megkérdeznék hogy vagy főleg amikor tudja is,beteg vagy?"


De, de én általában nem küldök el a vérbe olyan embereket, akiktől jól esne az érdeklődés. Ha elküldök valamit, az egyértelműen azt jelenti, ne keressen semmilyen formában, majd jelentkezem én valamikor, ha már olyan kedvem lesz.

2014. márc. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!