Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretem még? Vagy csak azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem még? Vagy csak azért van, mert társra vágyok? (bocsi, hogy hosszú lett)

Figyelt kérdés

1 éve lett vége a kapcsolatunknak. 1 évig voltunk együtt és ebből pár hónapot együtt is laktunk. Mi volt baj? Ezt még számomra is nehéz fogalmazni. Szeretünk egymást, de valahogy nem illettünk össze. Vége felé folyamatosan az volt bennem, hogy ha szeretünk egymást, akkor miért nem tudunk elfogadni egymást...

Nem váltunk el haragban. Beszélő viszonyban maradtunk. Fél év után apróság miatt megharagudott és nem beszéltünk többet. Aztán pár hónap múlva rám jött a hiánya. "Mi lenne ha.." "Működhetne.." gondolatok voltak bennem. Így egyszer csak rá írtam. Felhoztam, hogy találkozhatnánk. Valahol kibékülés miatt mondtam, de nagyon bizonytalan voltam benne. Újból beszélő viszonyban voltunk és megbeszéltünk egy talit, de csak 3hét utánra (mivel 200km van köztünk).

Napi nap beszéltünk. Egyszer újból előjött a pesszimistája (amit talán elfeledtem, mivel inkább jók jönnek elő bennem emlékezés során). Szóval előjött és én optimista vagyok. Mindig megpróbálok az örömöt megkeresni és inkább élvezni az életet akármilyen is nehéz néha.

Ekkor rájöttem, mégsem kéne kibékülni. Olyant szeretnék magam mellé, akivel együtt keresünk a jót, örömöt az apró csodákat. Ez egy pesszimistával nem megy...


Ekkor ezt le is zártam.(ami febr.-ban volt) Kicsit jobban is lettem, hogy elmúlt a bizonytalanság. De aztán napokban újra előjött az érzés. Úgy szívesen találkoznék vele...csak látni...csak átölelni...Tényleg nem működhetne?

Ez magány miatt van vagy szeretem még? (magányt úgy értem, hogy vágyok egy társra...)

Próbáljam meg még egyszer vagy várjam meg akit keresek?

24/L


2014. ápr. 5. 16:48
 1/5 anonim ***** válasza:
te ugye nem vagy magyar?
2014. ápr. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezt csak is te tudhatod, mi nem tudhatjuk h szereted e vagy sem...butaság
2014. ápr. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Elsőnek: De magyar vagyok. Csak tudod, kiskoromban agyvelőgyulladásom volt és ez miatt van sok helyesíráshibám...

(Gondolom helyesíráshibák miatt mondtad.)

2014. ápr. 5. 17:06
 4/5 anonim ***** válasza:
így már érthető
2014. ápr. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nem próbáltál meg ismerkedni mással? Randiztál azóta? Nem jött össze randi,vagy összejött,de nem volt az igazi a srác,mert mindig a régi jutott eszedbe?

Mert ha esetleg azóta nem közeledtek feléd pasik,akkor egyértelmű,hogy néha eszedbe jut a régi,úgymond visszasírod,mert ő volt az utolsó,aki megölelt,megcsókolt.ha nem működött a kapcsolat,akkor volt értelme a szakításnak,tehát ne bánd.Amíg nem lesz új,akit szeretni fogsz,addig ez lesz.Sztem csak társra vágysz...

2014. ápr. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!