Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félév után lehet még így érezni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félév után lehet még így érezni?

Figyelt kérdés
Fél éve vetettem véget egy 18 hónapos kapcsolatomnak.Ez volt az első komolyabb(szüzesség elvesztés meg az idő miatt is) már nem szerettem őt és másba voltam szerelmes és még mostis azzal a sráccal vagyok és szeretem de időnként eszembe jutt a régi kapcsolatom(gyakrabban mint kéne) és jó lenne hallani felőle tudni róla ,hogy mi van vele mit csinál a mindennapokba de megszakítottuk a kapcsolatot ,mert nagyon rondán válltunk el.Mi lehet ez?Nem szeretem vagyis nemtudom szóval ez az érzés megmagyarázhatatlan
2009. dec. 19. 16:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd.... ha annyira jólenne a mostani kapcsolatod akkor nemgondolnál visza és nemjutna eszedbe csak úgy ő hogy mivan vele stb.Lehet ha felkeresnéd újra előjönnének neki az emlékek stb és neki is csak roszabb lenne. Tapasztalatból mondom.... Majd talán 1-2 év múlva és kitudja talán még egyszer újra össze is jöttök :)
2009. dec. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Nem nem akarok vele újra együtt lenni már említettem nem szeretem szerelemből a mostanit viszont igen néha vitatkozunk meg minden de hát ki nem szerintem boldog kapcsolat a mostanim lehet a 18 hónap volt sok nekem meg jelentős mivel első komolyabb volt szóval lehet ez nagyon nagyon nagy ragaszkodás..de tényleg nem tudom
2009. dec. 21. 13:39
 13/13 anonim ***** válasza:
Ismerős érzés, csak nálam több mint 2és fél éve tart:) Sose lennék többet a volt barátommal, többször is megbántott, otthagytam, valakiért akit nagyon szeretek és becsül, feladtam a kapcsolatot egy jobbért,ő meggyűlölt, nem tartottuk a kapcsolatot, eleinte nem is jutott eszembe, később egyre sűrűbben gondoltam rá, hiányzott. Végül több mint 1,5 év után beszlő viszonyba keveredünk. De bármikor megláttam remegés fogott el, egy ideig nem tudtam megszólalni a közelében a gyomoridegtől, már ha a nevét kiírta a telefonom, akkor is remegtem. Ha a közelében voltam vágytam rá, hogy hozzábújhassak, megöleljen, megcsókoljon. Végül idén nyáron, 2 év után kénytelen voltam bevallani magamnak h még mindig szeretem, a vágyam is valóra vált, ölelés, csók, összebújás, utána abbamaradt ez a rész. Most barátok vagyunk, bár én még mindig érzem azt mint ezelőtt és megpróbálom elfelejteni több kevesebb sikerrel. Szóval szerintem még szereted, vagy legalábbis bújkál benned az az érzés amit iránta éreztél, még akkor is ha soha nem lennél vele együtt többet.
2009. dec. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!