Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem éltem ki magam, viszont...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem éltem ki magam, viszont belefogtam egy párkapcsolatba, ami 3 éve tart. Mit tegyek? Hogy győzzem le a vágyaimat?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 6. 10:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Mit értesz kiélés alatt? Mi az amit annyira nem tud az ember párkapcsolat mellett megoldani a szexen kívül?
2014. ápr. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Idegennel szex... hogy ne legyen később hiányérzetem. És úgy lépjek esetleg házasságra vele, hogy mindent magam mögött hagyok.
2014. ápr. 6. 10:46
 3/10 anonim ***** válasza:
Ugyan már, az emberek nagy részének komoly kapcsolatai voltak, vannak akik örülnek hogy puncihoz jutottak...de te tudod...
2014. ápr. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha most is benned van erre a vágy, ez késöbb csak sokkal erősebb lesz.
2014. ápr. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
ÉS: nem, nem vagyok ri...banc, mert még soha senkit se csaltam meg, és csak 2 emberrel feküdtem le. Viszont: ha r...bi lettem volna, most fel sem merülne ez a kérdés... R..bancból lesz a legjobb feleség, és ez annyira igaz...:(
2014. ápr. 6. 10:49
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

nem létezik kiélés. rossz hír ez számodra


30+F

2014. ápr. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

A kiélés számomra nem azt jelenti, hogy minden második szembejövővel dugok egyet. Inkább azt, hogy egyedül vagy, egyedül boldogulsz, utazgatsz. Feszegeted a határaidat, kilépsz a komforzónádból, és azon kívül próbálsz meg boldogulni. A lényeg azon van, hogy egyedül tedd mindenzt, és ezáltal, hogy helytállsz önbizalomra tehetsz szert. Ez párkapcsolatban szerintem nem valósítható meg, mivel ott lesz melletted az oltalamzó fél, aki miatt akarva akaratlanul nem tudsz kilépni a komfortzónádból. Nem tudod megméretni magad, hogy egyedül mennyit érsz.

Én évekig így éltem, és nagyon jót tett. Közben becsúszott egy-két alkalmi kaland, amik nagyon-nagyon szép emlékek számomra, és kevesebb lennék, ha nem történt volna meg. Ha lett volna kapcsolatom, ezeket mind ki kellett volna hagynom. Miután úgyéreztem, megtettem minden tőlem telhetető, csak akkor álltam neki párt kereseni. Csodálatosan működik már évek óta. :) De ehhez kellett az évekig tartó egyedüllét is, kötöttségek, felelősség nélkül. Szerintem ne a szexet rakd első helyre, ne amiatt kezd el kiélni magad, akkor csak r.i.bannvvá válsz. Magadat tedd első helyre és a vágyaidat, amit eddig nem mertél meglépni.

2014. ápr. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Pont ezért kérdeztem rá mit ért a kérdező kiélés alatt. Kár hogy ez a fogalom az emberek többségének annyit jelent "idegennel szex"...azt úgy hívják r..banckodás.
2014. ápr. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Még én sem tudom, hogy mi lenne a nagy kaland. Lehet csak egy egyiptomi utazás, lehet egy nagy buli, lehet egy cserediákprogram, lehet egy mozgalmas munkahely... bármi... de tény, hogy korlátoz, hogy csak 2 emberkével voltam eddig.
2014. ápr. 6. 15:53
 10/10 anonim ***** válasza:

ez semmiben nem korlátoz. amikor csak két emberrel voltam semmiben sem voltam korlátozva


30+F

2014. ápr. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!