Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki segítene hogy mit írjak neki?

Figyelt kérdés

Szeretem még az exemet.... De olyan rideg velem. Pedig mindig ő ír rám. Ő szakított nemrég (a távkapcsolatot nem bírta). Valaki segítene hogy mit válaszoljak neki?


Soha nem kérdezi meg hogy hogy vagyok... Folyton magáról ír... Ez bunkóság, ugye?


Már nem tudom mit kellene írjak a legutóbbi üzenetére, folyton magáról ír, és nem veszi észre, hogy illendő lenne megkérdeznie, hogy velem mi van... Ennyire nem érdeklem? Akkor meg minek ír?


Hogy hozzam tudtára hogy megkérdezné hogy én hogy vagyok?


2014. ápr. 6. 10:53
 1/5 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok? mióta vagytok együtt?
2014. ápr. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
18 évesek vagyunk de már nem vagyunk együtt.
2014. ápr. 6. 11:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Korántsem azért ír, mert fontos lennél számára vagy hiányoznál neki. Egyfajta játszma ez nála. Én a helyedben nem foglalkoznék vele és válaszra sem méltatnám.
2014. ápr. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne válaszolj és el se olvasd az üzeteit. Attól fog megőrülni.
2014. ápr. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hát elég buta ötletek ezek. felnőtt emberek egyenesek egymással. nem pedig levegőnek nézik a másikat. légy egyenes,mond el neki amit szeretnél,és az élet eldönti mi lesz.
2014. ápr. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!