Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan aki most ünnepek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan aki most ünnepek elött pár nappal szakitott a barátjával/b. nőjével? És ha igen akkor milyen most?

Figyelt kérdés
2009. dec. 19. 17:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Én igen... De azt hiszem ez elég egyedi eset, mert én voltam a barom és amilyen gyorsan lehet vissza is csinálom az egészet.


De egyébként ha úgy érzed, hogy nem szeretnél valakivel együtt lenni, akkor ne várj vele karácsony utánig, mert ez durva becsapás... Ne ünnepeljétek a szeretetet, és hogy együtt vagytok, ha részedről ez nem igaz.

2009. dec. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Andrewka ***** válasza:

4 év után szakított velem. Megcsalt. Pedig én bíztam benne maximálisan, nagyon kifordult magából (ez volt dec7-én. ) És elég szar érzés...


22/f

2009. dec. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Én tavaly dec 22.én szakítottam a barátommal, mondjuk már egy hónapja a lvegőben lógott a dolog, de aznap mondtuk ki, hogy akkor vége. én kezdeményeztem a szakítást, de így is megviselt, végigsírtam az ünnepeket, de aztán átlendültem gyorsan a dolgon.
2009. dec. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:

Szia!

Én három év után szakítottam a párommal!Most három hete!

Semmi kedvem az ünnepekhez!

Együtt tervezgettük kinek mit veszünk,hát most egyedül vásárolgattam!:(

Rossz volt nézni a párokat!De már kezdek jobban lenni,és gondoljunk arra hogy egy új év kezdődik!

2009. dec. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ez így az évvége felé elég gyakori eset... rengeteg ismerősöm szakított a bnőjével vagy mint az én esetemben a bnő szakított... Nemtudom milett így évvégefelé... De jólenne már valaki akkor remélem teljesen elfelejteném őt....
2009. dec. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Sziasztok!KÖszönöm hogy elmeséltétek hogy mivan veletek és hogy hogyan vészelitek vagy vészeltétek át!..

A barátommal 10 hónapja vagyunk együtt szeretjük egymást de én ugyérzem ugy vok vele hogy seveled se nélküled ,anyira megtud bántani egy undoritó szája van velem néha,meg megüt?!

nem az a hude durván csak egy kis pofon meg ilyenek de akkor nekem kuss van.ez nem rendszeresség csak igy mostanába idegbetegeskedik! már nem birom csak egy bajom van hogy hát nagyon szeretem.azt se tudom hogy mitévö legyek mert én egy szerencsétlen lány vagyok!huu de ideges vagyok máá

2009. dec. 19. 19:40
 7/15 anonim válasza:
igen, tegnap nagyon szaul vagyok 2 éves kapcsolat volt:(
2009. dec. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Mondomén hogy az év vége felé minden összejön és sok a szakítás... én kapásból tudok vagy 10ismerősömet
2009. dec. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Hát ha így viselkedik akár szereted akár nem, de inkább szakíts vele. Ha már most pofozgat, mi lesz akkor, ha ténylegesen hozzá kötöd az életed? Azt fogja hinni, hogy ő uralkodik feletted, és többet megtehet annál, amit eddig megtehetett. Nincs mentség arra, ha valaki megüt, aki szereti a párját, az nem képes neki fájdalmat okozni, sem fizikálisan, sem lelkileg.
2009. dec. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Hát figyelj!!Ha szereted ha nem , ha megüt téged azt ne türd el!! Ha nem akarsz szakitani nem kell,csak magyarázs el neki a következö alkalommal , h ez neked rossz érzés, és h ne csinálja többet..ha szeret megérti!! És az ünnepek elötti szakitásrol annyit,hogy az én fium fél éven át csalt egy másik lánnyal és pár napja derült ki...ö viszont azt állitja h vége, h jová akarja tenni és könyörög h bocsássak meg! Én se tudom, mit tegyek...Ha valaki tud tanácsot, a kérdésem fennt van! És rem segitettem neked

Szia!!

2009. dec. 24. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!