Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Brutális padlora esés. Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Brutális padlora esés. Mi csinálnátok a hejemben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!!

Az életem ugy érzem romokban.Megismertem 1 lányt..Minden rendben volt..öszeköltöztünk.terhes lett.November környékén..Örültünk neki nagyon.Aztán karácsony után fordult a kocka egyre jobban megváltozot.Haza jötem munkábol se takaritva se fözve.Se semi este minden nap montam neki nem lesz igy jo.ö aztmonta rendben csak ojan más miota terhes..ez 1 hétig folyamatosan igy ment.1 szombati nap ösze vesztünk.nem volt nagy felhajtás.. ö bezzeg fogta magát hivta az anyját és haza ment..Jo rendben gondoltam lenyugszik és rendben lesz minden.A bökennö ott van hogy ö öszejöt az exével..:(söt már velle is él.ez 1 csunya dolog és nem tudom hogy van ehez szive miközben az én gyerekemet várja..Mit lehet ienkor csinálni ti mit tenétek?borzaszto érzés nekem.Szülni fog.agusztusban. hogy menyek be a korházba ott a mostani ura és ö fogja haza vini öket és nem én micsináljak?a gyerekhez sem fogok igy kötödni ez nem ugyan az már.együt kellet volna felneveljük.Nem tudom hogyan tovább. kapcsolatot egyáltalán nem tarcsuk.mert zaklatásnak veszi...


2014. ápr. 6. 17:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az h nalad az h nem takarit es nem foz egy hetig azt jelenti h teljesen megvaltozott? Vegulis terhes elnezhetted volna neki
2014. ápr. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Szergej55 ***** válasza:
100%
Megtanulnék végre magyarul.
2014. ápr. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nem is tied a gyerek ezen nem gondolkoztál?
2014. ápr. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

"Minden rendben volt..öszeköltöztünk.terhes lett."


kicsit hiányos ez a történet úgy érzem. attól még hogy összeköltözöl valakivel nem lesz terhes az illető...

2014. ápr. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Buta vagy, mint a fekete föld.
2014. ápr. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A helyedben tanulnék..
2014. ápr. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Ywerd ***** válasza:

Na azért mert terhes,azért már mindent szabad?Dögleni-feküdni egész nap? Voltam ilyen helyzetben én is.Barátom,két eset lehetséges:

1. ilyen az igazi énje,úgy gondolta mivel most terhes lett,a te dolgod hogy munkahelyen és otthon egyaránt bizonyíts,rakj alá mindent,melóhelyen meg dolgozd szét az agyad,hogy az anyagi meglegyen

2. ez a valószínűbb,fel lettél szarvazva és nem a te gyereked várja

Bármelyik is történt,az ilyen nőtől menekülj!Sajnos a gyerek fogja meginni a levét,ebben felelős vagy te is,ilyen nőnek nem szabadott volna gyereket csinálni(már ha te vagy az apa),egy életre elintézted magad.Fizetheted a gyerektartást,járhatsz bíróságra.Tudnám ajánlani az apaságit,de az sem két fillér.

2014. ápr. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy, de komolyan?

Ez a helyesírás...értékelhetetlen.

2014. ápr. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az exe miért fogadná vissza terhesen? A hátad mögött félrekúrt vele. Más porontyát hogy fogadná el, azt mondd már el nekem! Az exe által lett terhes, azért is fogadta vissza, máskülönben elhajtotta volna.
2014. ápr. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
az 1 fogyatékos gyerek.betegesen szerelmes bellé..
2014. ápr. 6. 19:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!