Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha a barátomnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a barátomnak hetente változik a viselkedése felém?

Figyelt kérdés

Már több, mint két és fél éve vagyunk együtt.

Kb. egy év után megváltozott a viselkedése. Tudom, hogy furcsán hangzik, de HETENTE máshogy viselkedik velem.

Az egyik héten kedves, én vagyok a mindene, és féltékeny, ha barátkozok más fiúkkal. A következő héten már nem érdekli semmi, le se tojik, megbánt, megaláz, hiába beszélek vele. A következő héten agyon dicsér, bókol, hogy milyen szép vagyok, a másik héten meg közli, hogy minek bókoljon, és tök mindegy, mit veszek fel, nem dicsér meg...aztán következő héten megint dicsér.

Van, hogy közli, hogy nem fog virágot venni nekem, mutogatja a jó csajokat, a másik héten meg direkt odafigyel, hogy ne bántson meg. Én ezt nem birom már.

Tegnap óta megint bekattant...kb. 3 órát ültünk úgy, hogy kockultunk, és hozzám se szólt. Ha én hozzá szóltam, nem érdekelte, nem hallotta, nem figyelt.

Egyszerűen nem tudok mit csinálni. Nagyon gyerekes, és ezen kívül egy csomó problémnk van, de nagyon szeretem.

Van, aki azt mondta nekem, hogy ez azért van mrt még gyerek. Van, aki azt, hogy mert már nem szeret. Ha rákérdezek, jön a szokásos, hogy én vagyok a mindene. Akkor mégis mi lehet a baj? Egy évig nem volt ilyen, utna történt valami...


2014. ápr. 6. 20:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Skizofrén lenne :-D? Én a helyedben elküldeném pszichológushoz, ha nem megy pedig kidobnám.
2014. ápr. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem tudod, nincsenek-e esetleg családi/baráti problémái? Vagy valami olyan, amit nem mer/nem akar elmondani?

Hány évesek vagytok?

2014. ápr. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hát tuti nem skizofrén, de szerintem van problémája.

De, sajnos vannak családi gondjai. Az anyukája nagyon "fogva" tartja. Még mindig nem aludhatunk együtt. Egy ágyban alszik az anyukájával(vagyis 2 ágy, összetolva).

És ezen kívül csomó gond van.

Ő 18, mint ahogy én is..De közben meg amikor minden rendben van vele is meg velem is, akkor nagyon jó a kapcsolat. Tényleg hasonlítunk, és én így még nem éreztem egy pasi iránt sem..

2014. ápr. 6. 20:13
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha tényleg vannak problémái és komolyan gondolod vele a jövőd, akkor próbálj meg beszélni vele. Ha segíteni nem is tudsz, legalább látja, hogy törődsz vele. Ha meg nem akar róla beszélni, akkor inkább ne erőltesd, csak mondd neki mondjuk, hogy rád számíthat, ha bármi olyan adódik. Az ilyen figyelmességek sokat segíthetnek.

Engem azért hagyott ott az előző barátom, mert zavarta a családi problémák miatt kialakult "hullámvölgyem". Az meg már más dolog, hogy neki eszébe sem jutott megkérdezni, hogy minden rendben van-e otthon. Ne érts félre, nem hibáztatom, hiszen így még mindig jobb, mintha végig szenvedett volna mellettem. Meg persze az én hibám is, mert nem szeretem mások orrára kötni, ha valami bajom van. Lehet, hogy a Te barátod is hasonló gondokkal küzd.

2014. ápr. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!