Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hogyan találhatnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan találhatnék valakit, ha még sohasem volt barátnőm?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 6. 20:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmiképpen se áruld ezt el a jelölteknek! Bár ha csúnya vagy, akkor mindegy, mit csinálsz, mert úgyse fogsz soha kelleni egy lánynak sem.
2014. ápr. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2014. ápr. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy, mint azok akiknek már volt barátnőjük!
2014. ápr. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
21:00 : 22
2014. ápr. 6. 22:07
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha 22 évesen nem volt barátnőd, akkor valószínűleg ez után sem lesz. Törődj bele...
2014. ápr. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

1. ha valaki bejön ne ezzel indíts, és jobb ha ezt a témát az első pár hétben hanyagolod.

2. csak azért mert eddig nem volt, az nem azt jelenti, hogy soha nem is lesz.

a barátom 21 éves, és én vagyok az első barátnője. egyikünk sem kereste a másikat, egy baráti házibuliban ismertük meg egymást, és egy szót nem beszéltünk egymással egész este. akkor nem is tetszett igazán, de elkezdtünk beszélgetni facen és - mivel elég teszetosza - randira hívtam.

3. ne stresszelj rá! majd lesz, ne aggódj. addig élvezd ki, hogy senki nem hisztizik, nem eszi meg a csokidat és nem kell megvárnod amíg "még 5 perc" alatt elkészül. :D sportolj, lógj a haverokkal (ha kimozdulsz kicsit több az esélye, hogy találsz is valakit, mintha otthon ülsz a gép előtt és a gyakori kérdésekbe írogatsz :D), csinálj amit szeretsz!

Sok sikert! :)

2014. ápr. 7. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#5 ez eléggé bunkóparaszt komment volt. Nekem 24 évesen lett először komoly kapcsolatom.
2014. ápr. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!