Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jogosan akadt ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan akadt ki a férjem? (többi lent)

Figyelt kérdés

3 hónapja nem volt köztünk szex, mert lett egy elég komoly betegségem, amire 2 hónapja gyógyszert kell szednem.

Ebből nem is volt gond, megérti, egyébként nagyon szeretjük egymást.

Életemben nem volt gond a menstruációmmal, viszont múlt hónapban nem jött meg. Tudjuk, hogy a gyógyszer miatt, amit szedek.

Nem is idegesített a dolog, de mivel nemsokára mennem kell kontrollra, és mondani fogom a dokinak hogy nem jött meg, 100%-ra biztosan akartam tudni, hogy nem-e vagyok terhes.

A férjem pont a városban volt a gyógyszertárban, szóltam neki hogy hozzon már nekem egy terhességi tesztet.

Már a telefonban ki volt akadva, mikor hazajött pedig cirkuszt rendezett, hogy hülye vagyok, mert nem lehetek terhes, akkor meg minek a teszt.

Attól nem tart, hogy mással voltam.

Na most én egyrészt azért akartam tesztet, hogy a dokinak biztosra tudjam mondani hogy nem vagyok terhes, a másik ok pedig tudom majdnem lehetetlen, de arra gondoltam, hogy mi van ha egy pici esély van arra, hogy nem a gyógyszer mellékhatása miatt nem jött meg, hanem ha például a férjem szexhiány lévén önkielégítést végzett a fürdőben, mondjuk zuhany alatt, én utána mentem be, a kezemre került a sperma ha véletlenül ott maradt valahol, és meg aztán odanyúltam és teherbe estem tőle.

Tudom, hogy az ilyesmi abszurdnak tűnik, de sok helyen olvastam hogy nem lehetetlen az ilyesmi.

Mit gondoltok?


2014. ápr. 7. 10:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%
Amit leírsz, annak gyakorlatilag nincs valószínűsége, a spermiumok nem ennyire ellenállóak a külső hatásokkal szemben. Eleve a sima csapvíz elpusztítja őket, mivel tele van klórral. Jogosan akadt ki, mert ha vele nem feküdtél le 3 hónapja, de terhességi tesztet vetetsz vele, hát hogy a viharba ne akadt volna ki:DD
2014. ápr. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%
Teljesen kizárt hogy ilyen módon teherbe eshetnél. Jogos a kiakadása, mert gondolhatja azt hogy te közben mással is vagy, azért kell a terhességi teszt. Bár akkor szerintem nem őt kérnéd hogy vegyen egyet.
2014. ápr. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Igen
2014. ápr. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Pedig olvastam hogy elvileg nem lehetetlen...

És ő is tudja hogy egész életemben napra pontosan jött meg, most meg semmi.

Én csak biztos akartam lenni a dologban, hogy a kontrollvizsgálaton ne merüljön fel ez a lehetőség.

Egyébként valamennyi ideig életben maradnak a spermiumok a levegőn, nem? Mondjuk ha ráment a wc ülőkére, én megfogtam, aztán mikor töröltem a mókusomat odamentek....

Jajj, tudom hogy hülye vagyok, csak megijedtem :(

2014. ápr. 7. 11:02
 5/17 A kérdező kommentje:

Ezt a neten találtam,


Lehetek terhes zuhanyozás közben?

Igen, ha zuhanyzás közben közösültetek. A spermiumra az sem hat, ha a zuhanyból forró víz jön. A külső hatások nincsenek befolyással a hímivarsejt a petesejt felé vezető útján.


Még egyszer, a spermiumok kifejezetten ellenállók és "szívósak", "céljuk", hogy megtermékenyítsenek egy petesejtet. Egy fürdőkád nem egy különösen barátságos környezet a hímivarsejteknek, ám nem szabad elfelejteni, hogy minden egyes csepp ondó spermiumok millióit tartalmazhatja, és ezek közül egyetlen egy erős, energikus spermium is elegendő, hogy elérje a célját és megtermékenyítse a petesejtet, hogy kialakuljon a terhesség.


Hamis az a feltevés, hogy ha forró zuhany alatt közösültök, akkor a hőség meg fogja ölni a spermiumot. Ne felejtsétek el, bármikor, amikor védekezés nélkül közösültök, mindig fennáll a terhesség lehetősége. A vízben történő szex a nemi betegségek ellen sem nyújt védelmet.



Lehetek terhes WC-ülőkétől?

Szinte lehetetlen, hogy egy lány WC-ülőkétől essen teherbe, de a lehetőség mindig fennáll. A spermium addig él, amíg nedves, nyirkos. Ha egyszer felszáradt, akkor többé már nem életképes. Ám minden esetben, amikor a hímivarsejt a vagina közelébe kerül, akkor lehetséges a teherbeesés. Persze nehéz bejutni a nő vaginájába, valamint az adott nőnek is különösen termékenynek kell lennie. Itt is sok feltételnek kell egyszerre teljesülnie, de elméletileg a lehetőség tényleg ott van.



Szóval kb. ezt próbáltam neki elmagyarázni, de erre jött azzal hogy ő nem végzett önkielégítést...na mondom ezt nekem honnan kellene tudni.

2014. ápr. 7. 11:07
 6/17 anonim ***** válasza:
91%

"3 hónapja nem volt köztünk szex"


"Lehetek terhes zuhanyozás közben?

Igen, ha zuhanyzás közben ___közösültetek___."


"Lehetek terhes WC-ülőkétől?

Szinte lehetetlen"

2014. ápr. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nem akarlak felidegesiteni, de egyik ismerősömnek rendesen megjött és amikor 4 hónapos terhes volt, akkor maradt ki,és nem vette észre hogy terhes, pedig 2 gyereke van már, tehát elvileg az is előfordulhat hogy több hónapos terhes vagy, de elég kizárt..kicsi az esélye, azért nézd meg azt a tesztet ha megnyugtat azt nem kell idegeskedned.
2014. ápr. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
95%

Remélem más dolgokban nem vagy ennyire aggodalmaskodó. Próbálj a párod fejével gondolkozni.

Amúgy pedig az egész vihar egy.................

2014. ápr. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Igen, tudom hogy ilyen is van...de semmi tünetem nincs amúgy, ami terhességre utalna, és a vérzés kimaradás is pont egybevág a gyógyszer szedésével. Na meg a teszt is negatív lett :)
2014. ápr. 7. 11:23
 10/17 anonim ***** válasza:

*Pedig olvastam hogy elvileg nem lehetetlen...


Jééézusom!!! Olvass több tiniújságot, rá fogsz jönni, hogy pedig de. Attól, hogy valami van a neten, még nem lesz igaz. Bárki bármit leírhat (még te is). Légy erős, még ha könyvben olvasol valamit, az se biztos, hogy úgy van.

Mondjuk egy bioszkönyv már elég hiteles forrás lenne.


A férjednek igaza van. És őszintén szólva nehéz elképzelni, hogy pusztán a butaságod aggasztja, nem az, hogy megcsaltad.

2014. ápr. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!