Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha őszintén megbeszéli egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha őszintén megbeszéli egy pár a vágyaikat, ki-mire kíváncsi, mit próbálna ki és ki is próbálják, maga a kapcsolatuk lehetséges h ne változzon, é ha vmit kipróbálnak azt csak is a másik tudtával beleegyezéssel?

Figyelt kérdés
Működhet így egy kapcsolat? Hogy a másik hátamögött semmit, de ha mibd2 en benevannak és tudnak róla, megbeszéliik akkor bármit?
2014. ápr. 7. 12:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
kérlek fogalmazd meg ugy a kérdést, hogy az érthető legyen majd igérem válaszolok, mert halál tudja, h pontosan itt mire gondolsz
2014. ápr. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Igy kéne működnie, ez az ideális eset, igen.

A másik háta mögött átverve őt nem akciózunk.

DE!

Ha mondjuk egy párcserét beszéltek meg, ott már óvatosan.

A nyitott kapcsolat/párcsere/swinger/hármas nagyon sokaknak működik.

És nagyon sokaknak nem. Az, hoy kinél fog működni, ezt felmérni komoly önismeretet is igényel,

ez reális veszély egy kisérletezést preferáló kapcsolatban. Szóval minden olyasmit ami

már túllép kettőtök személyén csak nagyon alapos megfontolás után.

2014. ápr. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Arra kiváncsi szerintem a kérdező hogy ha van meglévő kapcsolatod, és ki akartok valamit próbálni, valami újat akkor együtt csináljátok-e. És hogy lehet e következménye megváltozik e a másik iránt érzett érzelem. Gondolom én.

A válaszom pedig hogy ki tudja, ezt csak ti tudjátok mennyire vagytok készek ilyenekre. Egy kapcsolatban inkább beszéljétek meg hogy kipróbálnátok e valami újat, ne egymás háta mögött.

2014. ápr. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
ha valóban erre értetted, akkor egyetértek Dowd-al, viszont tűzzel játszol, ha valamelyik fél csak azért megy bele, hogy ne bántsa a másikat
2014. ápr. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

felmerült h szivesen kipróbálna ha lenne mégegy pasi, de csak ha hárman leszünk,akivel köztük / a két férfi közt/megtörténhet az orál anál is... ugyanakkor azt is elmondta ha azon az alkalomkor én is lehetnék azzal a pasial ha megkívánom...azt megbeszéltük h ez az én döntésem...nekem nem kell a másik pasas most úgy érzem, de kitudja.. az viszont egyértelmű h ő is csak úgy mehet és menne bele ha jelen vagyok...

Bár vannak még félelmeink, de kíváncsiak vagyunk és izgat bennünket...


Azt monda nem szeretné ha ez rossz hatással lenne a kapcsolatukra, és egyszeri alkalom legyen, azzal h utána minden megy tovább, de egy ilyen élménnyel gazdagabban...

2014. ápr. 7. 12:34
 6/16 anonim ***** válasza:
probaljatok ki nyugodtan,foleg ha mindkettotoket izgatja,aztan majd meglatjatok milyen hatassal lesz ratok. Lehet meg lenne tobb alkalom is,ha izgat titeket,marpedig ahogy irod izgat,akkor mi a baj? Ha nem tettszik,elfelejtitek,aztan eltek tovabb. Sok sikert.
2014. ápr. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Noydra ***** válasza:
Valahogy elment az étvágyam.:D
2014. ápr. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Csak így működhet a kapcsolat. És ha olyat kér az egyik, amibe a másik csak neccesen megy bele, akkor gondolja végig aki kéri, hogy biztos érdemes -e belevágni. Így kell működnie egy kapcsolatnak szerintem.


26F

2014. ápr. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Már többször átbeszéltük, kibek mi fér bele, ki mit vár, stb.

Aztán gondoltam kicsit olvasgatok ròla itt, és minél több hadonló kérdésre rákattintok, és olvasom, egyre több kérdés merül fel bennem...


Ezeket mind átfogjuk beszéletni páromnal, mert eddig is nyíltan elmindjuk a másiknak az ilyesmit, csak érdekel ki mit gondol. ..

Egyébként egy tini párocska vagyunk, ezért is bízunk benne h nem tud ártani az ilyesmi.

2014. ápr. 7. 13:33
 10/16 Noydra ***** válasza:

Tini párnak nem árt az ilyesmi.

... nemtom a kettő hol függ össze. De elég egyszerű, ha csak a szex miatt vagytok együtt, csináljátok nyugodtan...

Az írásaidból nem igazán az jött le, hogy őrülten szerelmes pár lennétek...:D és akkor finoman fogalmaztam...

2014. ápr. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!