Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jártál már munkatárssal vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jártál már munkatárssal vagy osztálytárssal?

Figyelt kérdés

26 éves srác vagyok, minden ismerősöm azt mondogatja nekem hogy szedjem fel valamelyik munkatársnőmet...

kinek mi a tapasztalata ilyen téren hogy munkatárssal vagy osztálytárssal járni ? azért kérdezem mert szerintem nem valami jó hogy egy melóhelyen lenni a párunkkal... vagy nem tudom ezért kérdezem...



2014. ápr. 7. 20:22
 1/6 anonim ***** válasza:

1 munkahelyen sosem dolgoznék a párommal, soha. Az valóban nem jó.

Viszont osztálytárssal már jártam, de az más tészta.

2014. ápr. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Rossz tapasztalatom van munkahellyel kapcsolatban sajnos. De szerintem ez párfüggő.
2014. ápr. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

kettőből 2 nem...

akkor látom jól gondoltam hogy nem jó...

köszönöm a válaszokat :)

2014. ápr. 7. 20:35
 4/6 anonim válasza:
En 2 honapja vagyok egyutt az osztalytarsammal. Ha igazan szerelmesek az illetok nem unjak meg egymast, sot erositik a kapcsolatukat. En nem bantam meg. :) 18L
2014. ápr. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Több okból is gázos.


Egyrészt az ilyen közösségekben mindig van pletyka, ti lesztek a helyi érdekű mónikasó. Ha jó a kapcsolat akkor azért, ha nem azért.


Másrészt a szabadidőben nehéz kikapcsolni a munkát, különösen ha mindkettőtök ugyanott, ugyanazt csinálja. A gyakorlatban sokan a randin is a céges papírokat beszélik ki. Nehéz úgy érdekesnek maradni, hogy váltogatod a professzionális és a privát hozzáállást.


Harmadrészt ha szétmentek állati kínos lesz, hogy napi szinten össze vagytok zárva.

2014. ápr. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5# köszönöm ez hasznos volt nekem :)
2014. ápr. 8. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!