Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Nemrég kiderült, hogy három-négy hónappal ezelőtt a párom és a legjobb barátnőm együtt aludtak, miután mi összevesztünk a párommal. Azt mondták, hogy nem történt semmi, csak aludtak. A párom azóta is mondja, hogy semmi se volt, ha előjön a téma. De én attól még nehezen viselem amikor egy társaságban vagyunk mind a hárman.
2014. ápr. 8. 09:40
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Te elhiszed hogy együtt aludtak és nem történt semmi? Én kiakadtam volna nagyon is.
2014. ápr. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Te ismered a parod,illetve a legjobb baratnod, ha megbizol a parodban es hiszel neki,akkor biztos nem volt semmi. A baratnodet is ismerned kell,szerinted o akarna,megtenne,tettszik neki,csak Te tudhatod.
2014. ápr. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tehát ti összevesztetek, és a párod rögtön rohant a te legjobb barátnődhöz? Még ha "nem is történt semmi" (akkor egyáltalán minek kellett együtt aludni?), ez egyértelmű jele annak, hogy ők ketten vonzódnak egymáshoz. Én nem bírom, ha hülyére vesznek, szóval tisztáznám ezt a helyzetet, és valószínűleg szakítanék. A legjobb barátnővel is.
2014. ápr. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem egy lány barátommal aludtam egy ágyban már. És egyikkel sem volt semmi. (volt barátnőm, nekik is párjuk, csak buli után kevés volt az ágy, nem fértünk el máshogy)

Egyáltalán nem hihetetlen, hogy tényleg igy volt.

(Az megint másik kérdés, hogy azért a nőért kár volt tisztességesnek lenni,mert a végén kiderült, hogy az egyik leggonoszabb ember akivel találkoztam, de én igy jártam vele )

2014. ápr. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Minek aludtak együtt?Nem volt plüssmaci?Gondolkodj már...Ha nem is volt semmi,akkor sem természetes együttaludni másokkal.
2014. ápr. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!