Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért tiltott le? Ti értitek ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tiltott le? Ti értitek ezt?

Figyelt kérdés

Szeptemberben megismertem a neten ezt a bizonyos srácot. Nekem akkor volt még párom, de nagyon rossz kapcsolat volt, megcsaltam ezzel a sráccal.

Ezután még 4 hónapig volt barátom, de várt rám. Minden nap beszéltünk, nagyon jóban voltunk...

Februárban elkezdtünk randizgatni, tehát már nem csak baráti találkozgatások.. Bemutatott a szüleinek is, stb.


3 ilyen után egyszerűen csak nem írt vissza többet, telefont se vette fel. Kb 2 héttel ezután láttam, hogy valami csajjal van közös profilképe...


Nem értem.. Ennyit várt rám, szerelmes volt állítólag, aztán amikor sínen lenne a dolog, lecserél másra? Ráadásul ilyen sunyi, gerinctelen módon.. :( Máig nem kaptam választ semmire sem, nem írt vissza többé...


2014. ápr. 9. 16:18
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
Vele csaltad a párod, hát benne volt a pakliban, hogy ő se járt csukott szemmel....
2014. ápr. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
94%

Igen, lecserélt olyanra, aki nem csalja meg a párját, akinek nincs párja, és aki nem játszik rib***ancosdit a pasija háta mögött illetve nem kell hónapokat várni, hogy kiderüljön h egyáltalán elhagyja e a pasiját vagy lehet h nem.

szerintem besokallt! :)

2014. ápr. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
92%
Rájött, hogy egy gerinctelen dög vagy
2014. ápr. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
30%
Az ilyen után nem érdemes sírni, én is jártam így. Gerinctelen falloszok az ilyenek.
2014. ápr. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 A kérdező kommentje:

Egyszer történt meg csak.

Amúgy ne egy tipikus szépfiút képzeljetek el, hanem egy informatikust. Nem helyes, kövér, pattanásos, szemüveges... 3 éve volt szingli.

2014. ápr. 9. 16:22
 6/50 anonim ***** válasza:
Ha megcsaltad vele az előző barátodat, akkor mégis mire számítottál? Hogy majd szentként a tenyerén fog hordozni?
2014. ápr. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 A kérdező kommentje:
Ha nem tudjátok az előzményeket, minek ítélkeztek? Az a pasim is megcsalt a hátam mögött. Csak nem bírtunk elszakadni egymástól, túl nagy volt a szerelem. De tönkretett mindkettőnket. Ne engem rbancozzatok le, nem én voltam egyszerre 3 csajjal...
2014. ápr. 9. 16:23
 8/50 A kérdező kommentje:

A tenyerén hordozott... Imádott, szeretgetett, kényeztetett...

Aztán egyik este beszéltünk, másnaptól nem írt vissza többé. Az égvilágon semmi rossz nem történt aznap este.

2014. ápr. 9. 16:23
 9/50 anonim ***** válasza:
100%

és akkor most mivan? azért mert dagi meg szemüveges meg ilyen informatikus azért még tüntessünk ki téged?

Ne viccelj már.


Pasid volt, akkor is neked volt párod ha ő informatikus vagy csúnyácska, akkor is megcsaltad inkább és randizgattál a háta mögött mintsem korrekt nő lettél volna.

2014. ápr. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 A kérdező kommentje:

Különben ha valaki, akkor én krvára elítélem a megcsalást, ha párom van, rá se nézek másra...

Amikor megismertem, már 2 hónapja tartott exemmel a hercehurca...

2014. ápr. 9. 16:24
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!