Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mégis mit tegyek? Ez így nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mit tegyek? Ez így nem mehet tovább. (lent)

Figyelt kérdés
már 4 hónapja próbálok elfelejteni 1 srácot.előtte fél évig nagyon jó volt vele minden.aztán összevesztünk,és ő váratlanul összejött 1 másik csajjal.teljesen összetörtem.aztán mikor végre úgy éreztem h talán mostmár jól vagyok,akkor 1xcsak megint elkezdett keresni engem.rengeteg levelet írt meg minden.egy összejövetelen összefutottunk,és ő azt akarta h menjen minden úgy tovább mint régen,mintha mi sem történt volna :w tudom h ezt nem szabad,mert csak megint megbántana,de annyira fel tud kavarni ez a srác,minden egyes megmozdulásával...ha találkozunk,utána napokig csak rá tudok gondolni :( olyan tehetetlennek érzem magam :w
2009. dec. 20. 13:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem felejtsd el. Mi van akkor ha megint összejöttök és ha össze vesztek akkor megint össze jön mással? Szerintem ebbe a fiúba már ne bízz.
2009. dec. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez a srác csak szórakozik! Nem érdekled igazán hiszen akkor nem hagyott volna el, az meg milyen gusztustalan dolog ,hogyha nem jött össze neki a másik lánnyal mégis visszasírja magát hozzád...??? Ejtsd két szék közül a földre... neked pedig sok boldogságot az életben!
2009. dec. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!