Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan meséljek anyának egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan meséljek anyának egy fekete fiúról? Szülők, hogyan reagálnátok?

Figyelt kérdés
Nem "teljesen" afrikai, mert a szüleivel már régóta itt élnek Európában, csak egyetemre jár ide Magyarországra. Hogyan avassam be anyát, hogy elengedjen a fiúval találkozni? Aranyos meg normális fiú, már több hónapja ismerkedünk, de élőben nem láttuk még egymást. Szülők, ti hogy fogadnátok ezt? Szimpla baráti találkozó lenne csak, de ha mégis lenne a lányotok meg a néger fiú között több barátságnál, elleneznétek? Annyit még, hogy "érvnek" felhozhatom, hogy a külföldön élő unokatesómnak már volt vietnami barátnője, aki egy utolsó sz*jha volt, de ez a fiú teljesen normális.
2014. ápr. 9. 22:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
hú mennyi válasz. Hát figyelj. Ha kedves, s minden, akkor nem lenne akkora gond. de tényleg figyelj oda, hogy mit csinálsz. egy találkozásból még nem lesz gyerek. és azt is írta, hogy baráti. jó, lehet ezt most csak azért írtad, mert nincs jobb dolgod, de akkoris. szerintem barátkozhatsz vele, de tudj nemet mondani.
2014. ápr. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 pszi1984 ***** válasza:
73%
Ha én lennék az anyukád, egyszer felhívnám a figyelmed a problémákra, amit okozhat számodra, de bárhogy is döntenél, a gyermekem maradnál, s ha Téged Ő tesz boldoggá, én elfogadnám... De attól, hogy én így reagálnék, nem jelenti azt, hogy ilyen beállítottságúak a szüleid. Mindenesetre, jól gondold át.. (Kb. 2 éve nekem is lett volna egy férfi..... aki szeretett volna közel kerülni hozzám... Szimpatikus is volt.... De az utolsó pillanatban ki hátráltam, s elmondtam neki, mit gondolok, természetesen nem bántottam, mert tiszteltem. De nem volt erőm megbirkózni az esetleges következményekkel. Mert ugye, minden tettünk utáni következményt vállalni kell.. Gondolkozz... s akár hogy is döntesz, én csak minden jót kívánok. :) 30/N
2014. ápr. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!