Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az normális ha a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális ha a barátom megbüntet? 19L

Figyelt kérdés

Egyutt dolgozom a baratommal (nem magyar allampolgar)

Olyanokat csinal,hogy pl : azt mondja ,10percem van valami dolgot megcsinalni ,ha nem elfenekel otthon vagy ilyesmi ...Mindig kitalal valamit amit be is tart..Allandoan szexualisan szeretne megbuntetni ,es ezt nem ertem..lehet azert mert a kapcsolatunk elejen vagyunk?(2honap)

Kulonben nagyon aranyos srac,de van egy sotet arca vagy hogy mondjam..Olyankor agressziv ,mas..Olyankor mindig szexelunk ..De szoktunk akkor is mikor normalis es ez fura.



2014. ápr. 10. 07:05
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
BDSM forever , nem rossz az én is így szeretem.
2014. ápr. 10. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Erre gerjed,ha nem élvezed, ezt jobb, ha most közlöd vele. Nincs ezen mit nem érteni. beszéld meg vele
2014. ápr. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
32%

Én örülnék egy ilyen pasinak.


19/L

2014. ápr. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez neked is tetszik, akkor ok. Ha nem (gondolom ezért írtad ki a kérdést), akkor pedig meg kéne vele beszélni a dolgot.
2014. ápr. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem éppen.

Tudod, ez a "sötét oldala" könnyen felülekrekedhet rajta, és amikor már nem csak efféle viccként felfogható jelleggel csinálja, hanem teljes komolysággal.

"lehet azert mert a kapcsolatunk elejen vagyunk?"

Nem. Azért, mert egy agresszív tapló, te meg még nyalizol is neki.

2014. ápr. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 PearlDiver ***** válasza:
100%
Nézd meg a Titkárnő c. filmet. Ha könnyen azonosulni tudsz a főszereplő lánnyal, nincs gond. Ha taszít a film, akkor hagyd el a csávót...
2014. ápr. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Koszonom ezt a sok valaszt.

A nemzetisegerol nem szeretnek beszelni...Van ami igen jó nem pl fajdalmas ,csak inkabb zavarba ejto rengetegszer hoz zavarba ilyenekkel mint pl/ vetkozzek le elotte es o meg csak nez de pofatlanul ez pl nem fajdalmas,de kinos ..

Nem tudom ,mi valthatja ki belole hogy egyszer ilyen egyszer olyan ..

2014. ápr. 10. 11:29
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Van egy olyan érzésem, hogy te vagy az idióta p.icsa az albán pasijával...

Ha nem, és nem is érted, hogy miről beszélek, akkor nagyon mélyen sajnálom a trágár szavakat, és szíves elnézésedet kérem!

2014. ápr. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Nikááá sze perimenóóó... :DDD
2014. ápr. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Nem, nem albàn nemzetiségű.De ez szerintem lényegtelen a kérdést tekintve.
2014. ápr. 10. 13:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!