Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Napok óta csak vele álmodok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Napok óta csak vele álmodok. Ennyire szeretném még? Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Volt baratnőmmel 3 hónapja szakítottunk,én hülyeségem miatt. Időt kértem,de mire eldöntöttem, hogy ő kell neki már késő volt.. Még sosem voltunk szerelmesek,egymással tapasztaltuk meg.1 évig voltunk együtt. A szakítás után két hónapig folyamatosan beszelgettünk. Ezelőtt 2 hete arról beszéltunk, hogy még mindig szeretjük egymást, azt mondta nekem még mindig könnybe lábad a szeme, ha hallja a hangom.

Van még nálam egy ágya, meg cuccai. (Par honapig együtt laktunk). Múlt hét szerdán beszéltünk utoljára,akkor úgy volt hogy ezen a héten viszi el a dolgait. De azóta nem keresett, még sosem volt ilyen. Egész héten vele álmodtam csak. Egész nap rá gondolok.Azert nem kersetem én, mert időt akarok adni neki. Jó ez így? Vagy most azonnal fel kéne hívnom? Nem akarom feladni. Adnátok tanácsokat? Még mindig szeretem.


2014. ápr. 10. 09:25
 1/4 A kérdező kommentje:
21L és 21F, mindketten egyetemisták
2014. ápr. 10. 09:31
 2/4 PearlDiver ***** válasza:
Mondd el neki mindezt, és ha újra vele akarsz lenni, győzd meg hogy szereted.
2014. ápr. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm gyors válaszod. Az a helyzet hogy szerintem ezt tudja, meg akartuk próbálni újra 2 hónappal ezelott, de erőltettük( görcsösen csak a problemakkal foglalkoztunk, nem engedtük el magunkat), és nem éreztük jól magunkat. Most hogy nem arra koncentráltunk, csodas volt beszelgetni,élveztük egymás társaságát.. Úgy érzem csalódott bennem, hogy több hét kellett nekem, amikor időt kértem, hogy rádöbbenjek ő kell.
2014. ápr. 10. 09:59
 4/4 PearlDiver ***** válasza:
Ha ennyi mindent látsz és értesz, innentől kezdve csak kommunikáció kérdése, hogy mi lesz veletek...
2014. ápr. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!