Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy barátnőmmel szeretnénk együtt lenni, ám mellettem férje van, viszont nagyon rossz viszonyban vannak. Ő nagyon szívesen elválna, de nem mer, mivel fél hogy a férje megverné vagy ilyesmi (sajnos amiket elmesélt róla, el tudom én is képzelni a reakcióját, ha netán bejelentené neki). Szerintetek miként lehetne megoldani? Hogyan tudna úgy elválni, hogy ne legyen belőle komoly probléma? A válaszokat előre is köszönöm!
2014. ápr. 10. 11:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Költözzön hozzád, amíg lezajlik a válása.
2014. ápr. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Váljon el, lehet hogy fél de nem feltétlen tesz bármit a férje. Van olyan akinek csak a szája nagy. Előbb költözzön el mondja meg mit akar, üljön le vele normálisan beszéljék meg.
2014. ápr. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem tud vele leülni normálisan, mert az "ura" egyből ordít vele.
2014. ápr. 10. 11:48
 4/9 anonim ***** válasza:

Amint megveri feljelenteni a férjet. Ebből ejárás lesz, utána bejelenteni a válást. Akkor nem mer már ugrálni. A férj esélyes, hogy felfüggesztett alatt nem kap, de újabban szeretik osztogatni a letöltendő (ezzel egyet is értek)

Az ilyen eset azért tud sokáig zajlani mert az áldozat nem jelenti fel.

2014. ápr. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Sajnos pont emiatt nem mer válni, mert nem akarja, hogy megverje.
2014. ápr. 10. 11:59
 6/9 anonim ***** válasza:
Biztosra tudod, hogy ilyen a férje? Ne hagyd ki a számításból, hogy a hölgy esetleg csak egy jó szórakozásnak tart téged és esze ágában sincs elhagyni a férjét.
2014. ápr. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát mivel nem ismerem, így nem vagyok teljesen biztos, de szoktam hallani mikor a barátnőivel is beszél róla, illetve viccelődnek azzal, hogy lebuktatják stb. MEgaztán ő sem az a hazudós tipus (ezt viszont biztosra tudom!)
2014. ápr. 10. 12:06
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem hazudozós típus? A férje mellett téged is tart. Ez minden, csak őszinte nem.
2014. ápr. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ez igaz, ám erre ő sem számított, hogy köztünk kialakul valami. Mivel én jobban szeretem, és többet is foglalkozok vele, mint a férje, így hajlandó volt belemenni a dologba, és már csak a válást kellene valahogy elintézni és több probléma nem is lenne.
2014. ápr. 10. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!