Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kiírjam-e, iwiwen vagy faceboo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiírjam-e, iwiwen vagy facebookon hogy egyedülálló? Ez elrettentő, vagy inkább megkönnyíti a párkapcsolat kialakítást?

Figyelt kérdés
Ha megismerek valakit, nyílván lecsekkol, hogy mi is a családi állapotom. Jó taktika-e kiírni, hogy egyedülálló, vagy jobb-e a semmi?
2009. dec. 20. 16:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

ha egyedülálló vagy akkor nyugodtan írd ki h egyedülálló vagy. ez segítség lehet annak aki kiszemelt téged.


a semmi az meg rejtély.

2009. dec. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Csak az igazat.
2009. dec. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
légy egyedülálló, inkább mint elvált vagy özvegy...
2009. dec. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
én azt pártolom, hogy mindenki írja ki, h. mi a szitu. mert sokszor látom, h. egyedülálló, viszont csomó kép van a barátnőjéről... ennyit erről.... írd ki, h. egyedülálló, sokan ismerkednek ilyen helyeken!
2009. dec. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Írd ki az igazat és kész. Ennyi!
2010. ápr. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Írd ki, ne ezzel taktikázz, semmi értelme. Nem szégyen.
2010. ápr. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt egyszerűen oldottam meg. (Bár facebookról nem tudok nyilatkozni, mert ott nem vagyok tag.)

Az állapotomat először nem írtam be sehogyse, vagyis az egyáltalán nem jelent meg az adatlapomon. De mikor egyszerre több érdeklődő is akadt, és nem akartam "rejtélyt", beírtam, h egyedülálló, de csak az ismerősöknek volt látható adat. Vagyis ha vki ránézett az adatlapomra, akkor [nem látható] volt ott.

Egyébként nem hiszem, h ez bármit is befolyásolna. Ha nem vagy egyedülálló, akkor ne ismerkedj, flörtölj másokkal, míg nem zártad le a kapcsolatod és ennyi.

Ha meg egyedül vagy, tök mindegy, kiírod -e vagy sem, látszik -e vagy sem, mert aki megnézi az adatlapod, úgyis a korodra kíváncsi, a képeidre, esetleg a véleményekre, meg ilyenek. Nem az alapján leszel neki "vonzóbb", h ott díszeleg: egyedülálló. Az iwiw amúgysem párkereső oldal tudtommal.

De a fentiek igazat szóltak: bárhogy is hozod a világ tudtára, mindig légy őszinte.

(24/L)

2010. ápr. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért azt ne feledjétek hogy az ilyen iwiw féle közösségi oldalakat mindenki látja.MINDENKI.A mindenkibe márpedig beletartoznak a bűnözők is pl emberrablók,szervkereskedők.Ők is lecsekkolnak titeket látják hová valosiak vagytok, melyik suliba jártok-azaz mely helyeken tűntök fel gyakran. Óvatosan kéne bánni ezekkel az oldalakkal.Nemcsak a családi állapotot hanem egyéb adatokat is mellőzni kéne ha elfogadtok egy jótanácsot.
2010. ápr. 25. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindenféleképpen rakd ki. Sokkal jobb, mint elsunnyogni.
2010. ápr. 25. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Tökmindegy. Azon nők, akiknek az állapota nem látható, 90% hogy egyedülálló. Miért? Mert mindegyik kirakja, ha van valakije.
2010. ápr. 25. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!