Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kiírjam-e, iwiwen vagy faceboo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiírjam-e, iwiwen vagy facebookon hogy egyedülálló? Ez elrettentő, vagy inkább megkönnyíti a párkapcsolat kialakítást?

Figyelt kérdés
Ha megismerek valakit, nyílván lecsekkol, hogy mi is a családi állapotom. Jó taktika-e kiírni, hogy egyedülálló, vagy jobb-e a semmi?
2009. dec. 20. 16:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

04:31 - ezt cáfolnám. Nekem akkor is [nem látható] volt külső szemlélőnek, mikor még egyedülálló voltam. Miért? Mert úgy gondolom, nem tartozik másokra, idegenekre meg főleg. És a mai napig így van beállítva. Pedig van párom, és még kép is van kinn róla az albumomban. Még ha nem is egymást ölelgetős kép, hanem róla egy szólókép. Mégis, akinek tudnia kell, tudja, h foglalt vagyok. És az idegenek ugyanúgy nem látják, mi az állapotom.

Különben ő az első olyan párom, akit "merek megmutatni" is, az előző srácokról nem írtam/tettem ki semmit, mert nem voltak olyan komoly kapcsolatok. Nem hiszem, h vkiről már 2 hét után "áradozni" kell a közösségi fórumokon...

Sőt, olyat is ismerek, aki kapcsolatban van, több éve, és mégsem tett erre utaló jelzést a profilján.

Nem mindenki kezeli ezt a témát ugyanúgy.

De ha engem kérdezel, az egyedülállóságban sincs semmi szégyellnivaló. Mit tudod te, h nem éppen azelőtt 2 nappal szabadult meg végre egy olyan embertől, akit szeretne örökre elfelejteni, mert mondjuk bántalmazta, vagy megalázta, vagy kisemmizte, vagy akármi... Az egyedülállóság lehet felszabadító is.

Nekem is volt olyan srác az életemben, akire nagyon nem vagyok büszke, másfél hónapig bírtam vele, de aztán örültem, h vége, és olyan boldog voltam utána, te... Megszabadulni egy őrülttől mindig jó érzés. És én akkor minden barátomnak, meg ismerősömnek örömtől ittasan újságoltam el, h "ÚJRA SZABAD VAGYOK!"

Na, asszem csak ennyit akartam hozzáfűzni.

(24/L)

2010. ápr. 25. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

08:34-es vagyok, két dolgot akarok még pontosítani.

Az egyik az, h az "És a mai napig így van beállítva." arra vonatkozik, h még mai napig is csak az ismerősök láthatják az állapotomat, idegenek nem. De természetesen már átírtam "kapcsolatban"-ra. Arra vhogy a 4. hónap körül került sor, most tartunk másfél évnél kb. (Egyébként előtte semmit nem írtam ki, aztán vmi miatt megelégeltem, amit most nem szeretnék tárgyalni.)

A másik pedig az, h "Sőt, olyat is ismerek, aki kapcsolatban van, több éve, és mégsem tett erre utaló jelzést a profilján." úgy értettem, h nincs beírva neki sem az h kapcsolatban, sem az, h egyedülálló, hanem az a rész nem szerepel a profilján.

2010. ápr. 25. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

08:34!


A 90% melyik részét nem érted? Marad 10%, ami te is lehetsz. Vagy kisebbségi fóbiád van?

2010. ápr. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

19:20 - értem, h 90 %, épp ezért tiltakozom. Sztem kevesebb ember gondolkodik így, mint te hiszed. Persze, ki készített erről reprezentatív felmérést?

De mégis azt gondolom, h az emberek nem szégyellik, ha egyedülállóak, főleg, h úgy könnyebb párt találni. Nem?

De lehet, h csak én vagyok a túl konzervatív...

Amúgy ha valóban 90 %-ról van szó, akkor én a maradék 10-be tartozom, meg az ismerőseim jó része is.

2010. ápr. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!