Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm itt akar hagyni....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm itt akar hagyni. Mindenben én vagyok a hibás?

Figyelt kérdés
Nemrég kiderült a barátnőm hazudozott nekem.Nagyon kiakadtam ,mer pont minden rendben volt velünk semmi vita se volt.Amióta kiderült semmi se a régi,bárhova megy nemhiszem egyszerűen el akárhogy el akarom.pedig szeretem,de nm tudok hinni akárhogy akarok.most meg beközölte kimegy külföldre ,mert elege van az anyjából,meg a munkából és kinn akar dolgozni,itt akar hagyni mindent,mer semmi nem jön össze,semmi se jó... most hazudozik aztán itt akar hagyni..: / mit tegyek?

2014. ápr. 10. 15:12
 1/6 anonim ***** válasza:
semmit. Ha nem bizol meg benne nem teljesen tökm1 micsinál? szakitotok aztán helo
2014. ápr. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ugye tudod, hogy külföldre nem fog 1nap alatt kijutni?
2014. ápr. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vannak tervei,miert nem mesz vele?
2014. ápr. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok?

Mióta vagytok együtt?


Mondjuk nálam már az szakítóok lenne ha együtt lennénk már X éve, de meg sem kérdezne hogy szeretnék-e menni vele vagy bármi csak kijelenti hogy elhúz.

2014. ápr. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ő 20 én 21 nemsoká.rokonaihoz menne ,és intéznének neki munkát,de én nem akarom itt hagyni a hazám,hiányozna,akárhogy nem egyszerű mindig az élet.. azt mondja szeret,és érzem is ,de nem tudom hova tenni hogy simán itt hagyna,bármennyire szarul jönnek ki a dolgok : /
2014. ápr. 10. 15:17
 6/6 anonim ***** válasza:
Szakítás
2014. ápr. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!