Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, aki hotelekben lakik (4-5*), folyton költözik, és így képzeli el a jövőt is? (mármint a párjával hotelben élne)

Figyelt kérdés
egyelőre gyerekek nélkül, a hotel kényelmesebb, 0-24 van bár, étteremből bármit felhoznak a szobába, ruhát kitisztítják, stb. nincs saját háza, pedig lenne rá pénze. szerintem hosszabb távon egy saját ház cselédséggel akkor már kényelmesebb lenne, nem?:D autója sincs (csak egy merci), és kb. havonta cserélgeti a bérelt autókat. ilyen személlyel lehetne hosszabb távra tervezni? mit gondoltok, a nőket is így cserélgeti?
2014. ápr. 11. 01:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogy tök jó neki
2014. ápr. 11. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
azt gondolom adhatna egy kis pénzt:D szerintem ez pénz pazarlás a javából
2014. ápr. 11. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Egy ido utan kenyelmetlen, hogy folyton borondokbe pakol ki meg be, a kornyezetet nem alakithatja a kedvere, pl kedvenc festmennyel. En most koltoztem negyszer is az elmult masfel evben, mindig pakolas, dobozolas, figyelni hogy mit hova rakok.
2014. ápr. 11. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Valószínűleg olcsóbb mint nagy házat fenntartani cselédekkel, és nem vagy egy városhoz sem kötve.
2014. ápr. 11. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%
arra gondolnék,hogy valószínűleg Odaát rajongó,vagy ő is vadász,mint a sorozatban a srácok.
2014. ápr. 11. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Samék nem 4-5*-os hotelekben húzzák meg magukat, hanem útszéli motelekben.:)
2014. ápr. 11. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
6. nak igaza van:D
2014. ápr. 11. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szerintem egy normális lelkületű ember szereti, ha a saját környezete veszi körül, szeret bizonyos fokú állandóságot.


Aki hotelekben lakik, az egyrészt őrült sok pénzt kidob az ablakon, valami furcsa ok miatt. Szerintem ez valami lelki zavar: ne tud kötődni, nem bírja az állandó dolgokat.


Nyilván aki hotelben lakik, annak soha nem lesz gyereke.

És igen, valószínűleg a nőket is cserélgeti.

2014. ápr. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
89%

Nekem is van ilyen ismerősöm....vagyonos ember, de nem maga kereste meg a pénzét...nagyon sokat örökölt.

Utálja a kötöttségeket...nem tervez előre semmit...kizárólag a mának él!! Ha megkérdezed Tőle mit csinál a jövő héten...azt mondja, hogy még nem tudja...amihez éppen kedve van!!!

Ezek az emberek fizikailag soha nem magányosak (lelkileg attól még lehetnek)...ha akarnak valamit csak fogják a telefont és felhívják a kellő embert...mindent megkapnak amíg ki tudják fizetni!!! Tartós kapcsolatra szerintem nem vágynak...

2014. ápr. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
80%
szerintem szerencsés, lennék a nője :D én pl. nagyon szeretek utazni, szóval nem bánnám, hogy minden héten más várost fedezhetek fel :)
2014. ápr. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!