Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek megbocsássak neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megbocsássak neki?

Figyelt kérdés
A barátommal 10 és fél hónapja vagyunk együtt és nem rég kiderült kb. 1 hónapja, hogy a barátom kavart egy lánnyal meg kikezdett a legjobb barátnőmmel de csak facebookon. Azt mondja, hogy azért tette mert valaki írt neki facebookon többször is, hogy én ölelgetem a fiúkat meg sokan odajárnak hozzám suliban na meg, hogy én megcsókoltam az egyiket. Ő meg elhitte és nem kérdezett tőlem csak bosszút állt rajtam. Ez kb. fél éve történt. Félek, hogy újra megteszi. Már megváltozott és találkozónál is kimutatta, hogy mit érez irántam de nem tudom mi legyen.

#kikezdés #mással kavart
2014. ápr. 11. 11:32
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
egyszer meg lehet bocsatani,de kozold vele,tobbet ne csinaljon ilyet.
2014. ápr. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
dobd a pasit, mert ez egy nagyon gyenge kifogás......
2014. ápr. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Ez nem kifogás. Valóban így volt.
2014. ápr. 11. 11:35
 4/25 anonim ***** válasza:
Hát határeset. Te tényleg csináltál ilyeneket vagy ez a pletyka alaptalan?
2014. ápr. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
27%

Ja, hogy te megcsókoltál egy fiút, ő meg bosszúból flörtölt lányokkal és ezért még te akarod kidobni?

A fiú helyében már rég kidobtalak volna.


B+ hogy tényleg milyen világ lett, mit meg nem tehetnek egyes lányok...

2014. ápr. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
most mi van? ha meg valóban így volt, akkor nem értem a felháborodást.....
2014. ápr. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Naív vagy....ha fél év után megcsinálta amikor még javában kellene hogy tomboljon a szerelem és az hogy nem létezik más a szerelmemen kívül, akkor mi lesz később, évek múlva, mikor már tompulnak az érzelmek és a szerelmet felváltja a szeretet és megszokás, hm?
2014. ápr. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Valaki kamu profillal írt a barátomnak, hogy én azokat csinálom. de én nem csináltam azt csak vannak emberek akiknek nem tetszik, hogy együtt vagyunk és bekavarnak. Így érthetőbb?
2014. ápr. 11. 11:42
 9/25 anonim ***** válasza:
0%
ÚRISTEN! Flörtölt egy lánnyal? Míg te megcsókoltál mást, ami a legszemélyesebb dolog egy párkapcsolatban :D Lefogadok hogy te minden második pasival flörtölsz te álszent ku rva...
2014. ápr. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
-.-" nem érititek, hogy nem csókoltam meg senkit?! Ezeket csak azért írták a barátomnak, hogy szakítson velem!!!
2014. ápr. 11. 11:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!