Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan hódíthatnám meg ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hódíthatnám meg ezt a lányt?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy Ő a ,,havercsajom", ezért nem tudom, hogy hogyan közeledjek hozzá. Ugyan voltak már barátnőim, de velük előtte semmilyen kapcsolatban sem voltam

2014. ápr. 11. 13:51
 1/2 anonim válasza:
Hát szerintem amikor beszélgettek, hozz fel neki szerelmi témákat és nézd meg, hogy hogyan reagál rá, aztán abból vonj le következtést. Szerintem egyből ki fog derülni, hogy vevő-e a témára vagy sem. Ha igen, akkor meg mondd meg neki, hogy te többet érzel mint barátság. Szerintem nem kell ezt húzni mint a rétestésztát. Minél előbb, annál jobb. :)
2014. ápr. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Keresd a félreérthető szitukat. Pl nézd meg mit reagál ha megfogod a kezét vagy hasonlók. Aztán ha meg tudtad fogni a kezét mondj neki valami szépet. Ha valamelyikre furán reagál akkor tudod, hogy neki nem tetszik, de az még nem jelent semmit. Én is kiléptem a barátzónából. Először nem tetszett a barátnőmnek, de kitartó voltam, most 2 éve együtt vagyunk és nem bánta meg ő se.
2014. ápr. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!