Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan hódithatnám el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hódithatnám el a lányt? (tovább lent)

Figyelt kérdés
Szoval egy gimibe járunk. Nagyon szép lány és nagyon kedves... beleszerettem... még szinte sose éreztem ilyet... nem tudok nélküle élni... ezt érzem. Nagyon jól kijövünk de mégis mintha ugy érezném hogy barátként kezel =S. Azon kívül pl ma is nagyon jól elvoltunk... rajzolt nekem meg mindenjó ... ölelgettük egymást... stb. Szoval ez jol is menne viszont van egy olyan hogy legjobb haver... aki szintén hajt rá... és igy most fogalmam sincs mit tegyek. én 15/F ő 15/L:)) Ha a kérdéssel kapcsolaban bármi kérdés eszetekbe jut irjátok le és megírom.:) Elöre is köszönöm mindenkinek:)
2010. szept. 28. 19:44
 1/2 Moszuke ***** válasza:

hát annak idején volt hasonló velem is. (legjobb haver=barát)

mi megbeszéltük hogy ki mit érez a csaj iránt, a barátomról kiderült hogy nincs fülig szerelmes, csak tetszik neki a lány és szívesen kúrna vele. én mondtam hogy bele estem, és ennyi. "átengedte" nekem.

2barát bármit megtud beszélni.


és ha azt mondod ölelgetitek egymást meg rajzol neked... hallod milyen jelzések kellenek még neked hogy csipáz téged?

hogy barátként vagy valami több?.. hát öcsém, kérdezz rá:) és ha azt mondja több vagy mint "barát" akkor már nem kell meghódítanod:)

2010. szept. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm elöször mindenképp haverral konzultálok csak az a baj hogy ha átengedi nekem... ő akkor is megmarad egy barát... és ő neki van egy olyan tulajdonsága h simán félre tud taszitani:D:D
2010. szept. 28. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!