Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha megbántod a lányt, akit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megbántod a lányt, akit legjobban szeretsz, és elküld, hogy soha nem beszéltek többet, keresnéd?

Figyelt kérdés
Nagyon hosszú sztori. Picit kevesebb, mint 20 nap alatt beleszerettem, de nagyon megbántottam egy hülyeséggel.
2014. ápr. 5. 23:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
igen keresném nem adnám fel...
2014. ápr. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
Attól függ, mivel bántottad meg. Nem mindegy, hogy megcsalod vagy gombostűt tettél a székére.
2014. ápr. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Hagynám pár napig ülepedni a dolgot, aztán megkeresném és elnézést kérnék tőle. Ha elfogadja, akkor minden happy, ha nem, akkor nem keresném a későbbiekben.
2014. ápr. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
45%
Attól függ. Ha saras volt ő is ebben, tehát indokolatlanul fújta fel, akkor tojnék rá. Eleget gürcöltem már én lányokért, most törlesztési időszak van. Kamatostól.
2014. ápr. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Keresd! Hirtelen felindulasbol mond az ember dolgokat...
2014. ápr. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem csaltam meg, nem ilyenről van szó. Hivatalosan együtt sem voltunk még. Mondtam valamit, ami nem tetszett neki.
2014. ápr. 5. 23:16
 7/15 anonim ***** válasza:
és mit mondtál ?
2014. ápr. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nagyon régen szerettem már lányt úgy, mint őt, és nem is szándékosan bántottam meg. Utólag már lehet okos az ember... Most annyit tudok tenni, hogy nézem a képét és próbálok nem bekönnyezni.
2014. ápr. 5. 23:18
 9/15 anonim ***** válasza:

hiába küld el nem mennék,mert engem nem irányíthat.

ottmaradnék,megcsókolnám és aztán mennék el.

vagy ha rendesen meg van bántva,akkor érzelmileg is fel van zaklatva,tehát van reakciója rád egyértelműen.

ebben az esetben is maradnék és csók,de itt akár a dugás is összejöhet a felfokozott érzelmei miatt.

2014. ápr. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Leginkább engem zavar az egész, én azért viszonylag edzett vagyok, de azért rosszul érint persze. Ő az, akit nagyon sajnálok. Nem bízott a férfiakban, erre talált valakit, akiben elkezdett bízni, és ő is (bár nem szándékosan) de földbe döngölte... ő az, akit hihetetlenül sajnálok. Félek, ha keresném, csak rosszabb lenne neki. Magamnak nem is akarok jót, csak azt szeretném, hogy megnyugodjon.
2014. ápr. 5. 23:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!