Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, benneteket zavar/...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, benneteket zavar/ (zavarna, ha tudnátok), hogy a pasitok más lányt dicsérget, hogy 'de jól nézel ki', 'de szép vagy' stb. , vagy esetleg annyira nem foglalkoztok ezzel?

Figyelt kérdés
Eléggé tetszik neki a csaj...

2014. ápr. 11. 20:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
zavarna nagyonis
2014. ápr. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

ha csak barátok és simán megdicséri, akkor nem

ha viszont úgy látom, hogy van is köztük vmi, akkor már igen

2014. ápr. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem zavarna. Ha pedig tudnám, hogy eléggé tetszik neki a csaj, megkérdezném, hogy akkor miért nem vele jár.
2014. ápr. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Annyit tudok, hogy szívesen lefeküdne vele...
2014. ápr. 11. 20:22
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Annyit tudsz,hogy lefeküdne vele?Akkor menjen és csinálja azzal!!A helyedbe dobnám!!
2014. ápr. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
54%
ha szeret, nem fekszik le vele:D
2014. ápr. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Szóval, míg nem teszi meg, csak ábrándozik róla, az normális? Vagy már az is cinkes?
2014. ápr. 11. 20:37
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
nagyon nem normális. Ne alázkodj meg egy iylen kapcsolatbna, legyen benned tartás. Mi az hogy álmodozik? akkor legyen vele, gyáva féreg. Föleg az az undoritó ha ezt igy el is mondja neked.
2014. ápr. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem nekem mondta el, csak tudomásomra jutott... Ez tényleg ekkora baj? :(
2014. ápr. 11. 20:59
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

Ez sok mindentol fugg. Pl hány évesek vagytok, mióta vagytok egyutt, milyen a kapcsolatotok, honann tudtad meg.

Csak a saját példámat tudom elmesélni. A barátom facebookon egyfolytában csajoknak írogat.Persze amikor eloszor megláttam kiakadtam. Ez volt kb 2és fél éve. Azóta ugyanúgy csinálja. Abszolút nem zavar, mert tudom jól hogy csak szórakozik. És csak gondolataiban csalna meg. Fiatal még, értheto. Kulomben is csak hulyíti oket, sokszor hónapokig hulyít egy csajt,hogy szerelmes legyen belé,meg ossze vissza hazudozik neki. Persze soha nem találkoztak, nem is fognak, tobb 100, 1000 km választja el oket. Engem csak az zavar, hogy sajnálom azokat a kis hiszikeny lányokat, akik bedolnek ilyen szemét pasiknak. Ezt leszámítva jó ember, és nagyon szeretjuk egymást.

2014. ápr. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!