Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ismerkedünk egy csajjal most,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedünk egy csajjal most, viszont náluk nem éppen átlagosan zajlik az élet, ennek ellenére elmentünk hozzájuk, és azért rám szólt iszogattunk az anyukájával, jogosan tette?

Figyelt kérdés

A muterja keményen iszik, olyan szinten hogy nagy kannában van a vörösbor a konyha asztal alatt amikor úton voltunk hozzájuk mondta ne lepődjek meg és ha olyat is látok ami elbizonytalanítana az nem az Ő élete, valahol kedvezménnyel vesz italt nagy tételben ahogy beszélgettünk elmondott ilyesmiket is, olyan nagy forma nő, hogy el van terülve a nappaliban a kanapén, a cigi lóg kifelé a szájából, pohár a kezében azt úgy társalgunk

Kérdezi hogy, lefeküdtünk-e már Barbival, mondom neki áá nem hova gondolsz, még korai

Erre előveszi a gázpisztolyát és rámfogva fenyeget hogy "én nem bánom mit csináltok, de helyén legyen az eszetek" Már majd be vizeltem a nevetéstől, meg ittunk is, barbi meg visszajött a boltból és nekem esett hogy minek adom alá a lovat, hol ott így is hülye az anyja


Egyébként jó családról van szó, jól élnek, az anyukája is toppon van szellemileg, csak olyan szórakozott 20on éves életet él, 40 felett, Szép lánya van, ezt mondtam is neki


Én szeretem az ilyen bolond vicces dolgokat, neki mondjuk már unalmas és attól tart szerintem hogy elzüllök

21F


2014. ápr. 12. 20:17
 1/2 PearlDiver ***** válasza:
Beszélgessetek a családjáról, hadd mondja el, mit hogy érez, és akkor nem fogjátok egymást kellemetlen helyzetbe hozni.
2014. ápr. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Azért én elgondolkoznék a folytatáson. Nem voltak hülyék azok akik kitalálták a " nézd meg az anyát, vedd el a lányát" mondást 😃. Szerintem mond meg a barátnődnek, hogy nem kell alá adni a lovat, hülye az magától is eléggé. Ezzel meg is oldod a szakítást.


Komolyra fordítva a szót, nem valószínű hogy jogos lett volna a rád szólás, de a nőknél ez teljesen mindegy. Ha úgy érzi igaza van, akkor hidd el mindegy hogy nincs igaza, onnantól van. Szerintem az volt inkább az oka, hogy látta, hogy jól érzed magad, annak ellenére hogy az anyuci nem komplett. A muter meg látta rajtad, hogy veszed a lapot, ilyenkor az ember ellazul, és még több hülyeséget mer mondani. Ne aggódj, ott nem jártál volna jól sehogy. Vagy muter haragszik rád, vagy nem kedvel meg, vagy a barátnőd, amit ugye felvázoltál nekünk.

Vegyél valami olcsó csokit a Barbinak, azt mond neki hogy Igazad volt drágám, bocsáss meg. (Vagy gondolkozz el azon amit az elején írtam😃.)

2018. febr. 25. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!