Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítségre van szükségem és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítségre van szükségem és tanácsra. Mit tegyek? Mitkéne változtatnom magamon hogy megfeleljek?

Figyelt kérdés
A barátommal már több mint 4 hónapja együtt vagyunk, és most másfél hete csak veszekszünk ilyen kis apróságokon. pl. : ma azonveszekedtünk msnen h nemküldte át azt a képet amit rólam fényképezett. merthogy ő azt magának készítette énmeg kértem h küldjeát és ezekután jönnekmindig a flegmázások. meg nemiscsak ilyen dolgokon veszekedünk hanem pl.: féltékenység, meg nemtetszik neki néha a stílusom, mert múltkor feketére volt festve a körmöm akkor is azt mondta h választhatok vagy ő vagy a körömfestés :| meg néha szeretem elengedni magam mikor velevagyok pl. túlzottan jókedvemvan és néha tényleg nemtudok viselkedni:D de ilyenkor jólérzem magam, és ez neki nemtetszik. Meg az utcán sem vok szégyenlős, csókolózokvele mindenkielőtt meg popsijátmegfogom stb. és ezzelsincs kibékülve h neégessemmár őt ezzel h álandóan csókolózunk az utcán meg fogdossuk egymást. nade én nemszégyenlem. De tudom velem van a probléma mert kiélem azt h fiatal vagyok .(egyébként 15éves) ő 19 de az 1. 3hónapban telljesen jól kijöttünk és most beleküt mindenbe. most változniakarok csak miatta mert ugyanis elméletileg szakítottvelem:( és aztmondta h jövőhét vasárnap írjakrá msnen h mirejutott. :'( karácsony nélküle :'(...ez borzasztó. ne offoljatok le. Jótanácsot szeretnék:( mert reggel még nemveszekedtünk és aztmondta h holnap talizunk. de ez a jövőhét vasárnap ez sokára van :'( ...bár tudom és énis szánalmasnak látom ezt a helyzetet... de ha szakít most velem én nemteszem magam túl rajta. mert sokáig kerestem én az igazit csak nem találtam de úgyérzem ő lenne az és nemakarom ilyen kis apróságok miatt elveszíteni:(...lehet túl érzelmes is vagyok de vagy ő vagy inkább jobblenne meghalnom. :( a szüleim is elváltak és már nemolyan semmisem mint régen volt :(. az ő szeretete mindig segített mindenen de ha ez megszűnik nekem végem:( . Szóval mit tegyek? (és köszi h elolvastátok:( bocsi hogy ilyen sokat írtam :/ )
2009. dec. 21. 01:13
 1/7 anonim ***** válasza:

ha ezér elhagy akkk egy kretén ezen neizgulj még ráérsz megtalálni az "igazit" :) sok szerencsét !



ßy:xxWolf

2009. dec. 21. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nekem ő az igazi. és nemhinném h kretén.
2009. dec. 21. 01:26
 3/7 anonim ***** válasza:
vízöntő vagy? :))))
2009. dec. 21. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
halak. de ez mellékes. tanácsra van szükségem.
2009. dec. 21. 01:29
 5/7 anonim ***** válasza:
hogy értelmeset is mondjak, szerintem is phaszfej a csávó, ha flegmázik meg mindenbe beleköt. Mi lenne, ha nem engednél neki és te is kicsit elfordulnál tőle? Akkor nem érezné, hogy könnyen kapható vagy és lehet megijedne. ;)
2009. dec. 21. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ez lehet bejönne mert eléggé csókfüggőjevagyok. de leginkább szertem kifejezni h nagyon szeretemőt
2009. dec. 21. 01:31
 7/7 anonim ***** válasza:

Ne zuhanj össze, nem az első az utolsó. Ne változz meg, nekem szimpatikus vagy, belőled még lehet ember :). Ha zavarja az, hogy elengeded magad mellette, akkor bocs, de télleg egy kretén - tudod hány olyan fiú van aki mindent megtenne azért, hogy ellazuljon mellette a szerelme?


Vagy szeressen úgy ahogy vagy, vagy sehogy - jó a fekete körmök nélkül még valahogy ki lehet bírni.

Ha nem jön össze, nehéz lesz. Nagyon. De idővel majd könnyebb és egyre könyebb.


Ha meg tényleg ő az igazi, akkor ne görcsölj, nem kell megváltoznod. Az igazit arról ismered fel, hogy az idegesító kis hibáidat imádja benned a legjobban :)

2009. dec. 21. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!