Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha nem látom, hogy felfigyelné...

Ha nem látom, hogy felfigyelnének rám a lányok mondjuk buszozás közben vagy amikor sétálok az utcán, akkor az azt jelenti, hogy annyira ronda vagyok, hogy még emberszámba sem vesznek? Hogyan lesz így barátnőm valaha is, ha csúnya vagyok?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 9. 15:43
1 2
 1/12 Noydra ***** válasza:

Neked kéne felfigyelni, észlény.

Nem várni a csodát.

2014. ápr. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Mire, kb. minden második lány tűrhető külsőre, de ha ők mind rondának tartanak, akkor minek égessem be magam? Várom a jelet, épp elégszer bántottak meg beképzelt láynok, akik szerint én ronda vagyok. :(
2014. ápr. 9. 15:48
 3/12 Noydra ***** válasza:
Így akár borítékolhatod is az egyedüllétet...
2014. ápr. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem egy jóképű fiúnál sok lány magától kezdeményez...
2014. ápr. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Igen azt jelenti.

Nem vagy szép és azért meg sem néznek.

Ha vigasztal ,énis ilyen vagyok...

2014. ápr. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem azért, de szerintem én mikor az utcán sétálok, az ese tek legnagyobb felében nem a pasikat sasolom, akik szembe jönnek, megyek a dolgomra és egyébként is fárasztó lenne. Akár jóképűek, akár csúnyák. Szerintem az emberek nagy része így van ezzel. Nem hinném, hogy csúnya vagy, de mit vársz? Minden lány téged bámuljon a buszon/utcán?

Vagy abból indulsz ki, hogy te minden nem csúnya lányt megbámulsz?

(a buszozásnál velem más a helyzet, ott muszály mindenkit megbambulni :D)

Na szóval szerintem a legtöbben az extrémitásokat nézik meg (nagyon csúnya /világjó pasi) de ha téged nem, abból teljesen felesleges bármit ezen kívül levonni.

2014. ápr. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én ha utcán vgyok rohadtul nem figyelem az embereket, senkire nem nézek rá ha nem nagyon feltűnő.

Szerintem kérdező túl érzékeny vagy, az hogy nem figyel rád valaki messze nem jelenti azt, hogy emberszámba se vesz. Ha magamból indulok ki, nekem aztán édes mindegy milyen korú nemű emberek mászkálnak körülöttem az utcán. Azt viszont nem bírom egy pasiban, ha azonnal magára veszi a dolgokat, ebből ezt leszűrni...kérdező nem vagy kicsit egocentrikus? Minden sértés nélkül, de ha valaki nem foglalkozik veled az nem feltételenül miattad van mert ilyen vagy olyan vagy.

2014. ápr. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Csak szeretném, hogy végre én is kelljek valakinek, egy lánynak és együtt szeressük egymást... bár helyes gyerek lettem volna, akkor már biztos bepróbálkozott volna nálam valamelyik lány.
2014. ápr. 9. 19:41
 9/12 Noydra ***** válasza:
Pedig bizony tenned kell érte, mint majdnem mindenki másnak.
2014. ápr. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy alacsony vagy ilyen 170cm-es ,akiket partnerszámba sem néznek, még az alacsony nők sem. Ez teheti ki az esetek nagy részét. A kisebb része lehet, hogy nem "trendi" a ruhád, a frizurád, vagy szimplán az arcod nem passzol a médiában stírelt ideáljukhoz. Ezek az utóbbiak, hangsúlyozom, csak a kisebb hányadot jelentik, a törpeség a jelentősebb ok.
2014. ápr. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!