Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékeny lettem a barátnőmre....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny lettem a barátnőmre. Mit tegyek? Többi Lent!

Figyelt kérdés
Na, tehát igazából még nem a barátnőm, de nagyon közel vagyok hozzá. Múltkor elmentünk sétálni, és amikor én hazakísértem, megcsókoltam. Mindkettőnknek nagyon jól esett. Másnap felhoztam neki ezt a témát, hogy milyen jó volt a tegnap, és most is jól esne egy csók. Ez volt a legelső csókom, tehát elég bénán sikerült. És mondtam neki, hogy: Most jól esne egy csók, a tegnap elég béna voltam, ez volt az első. Most azért esne jól, hogy tudjam tapasztalni, hogy hogyan kell. Válaszolt rá, hogy: Én már tapasztaltam. Mondtam neki, hogy: Tudom, tegnap.:D. És azt írta, hogy: De előtted is. És ekkor nagyon féltékeny lettem. A lányok el szokták mondani a "barátjuknak" hogy ő már smárolt az előtte levő barátjával? Megértem, biztos ők is szerették egymást, megtörtént. De ezt egy lány el szokta mondani? Segítsetek!

2014. ápr. 13. 10:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy is lehet tudni, hogy előtte már smárolt valakivel. Kivéve ha az illető 13-15 körül van.
2014. ápr. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
A "barátnőm" 13 éves, mint én.
2014. ápr. 13. 10:31
 3/13 anonim ***** válasza:
Ő tudatta veled.
2014. ápr. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én is féltékeny típus vagyok, de azért nem kell túlreagálni. Smárolt már olyan volt PASIJÁVAL, wow, nem tudom mi olyan nagy dolog, azért elég durva lett volna ha azt mondja hogy ő még nem smárolt a volt pasijaival. Ha csak tényleg nem 13 éves, mint ahogy az előttem lévő írta.
2014. ápr. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Értem, de muszáj volt?
2014. ápr. 13. 10:35
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem, de ő megtette.
2014. ápr. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
De ezzel mit akart elérni? Nem akarom ennyire túl reagálni, de én is eléggé féltékeny vagyok.
2014. ápr. 13. 10:38
 8/13 anonim ***** válasza:
13 évesen? Azta! Jó alaposan lemaradtam. Kicsivel öregebb vagyok és hát hadd ne mondjam a véleményem.
2014. ápr. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mi a carnak titkolná? Kimondta az igazat, miért zavar ez téged? Ha már ráterelődött a szó, inkább hazudjon? Miért várnád ezt el tőle , te jó Ég, nem látom a problémádat, igen, elmondják, hogy ne érje a másikat váratlanul, meg tudja, mire számítson, meg hát őszinte, nincs itt probléma. Ha meg nem lenne őszinte, akkor meg az lenne a bajod, inkább örülj neki, hogy ilyen egyenes, nyílt barátnőd van:D
2014. ápr. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hamar el kell kezdeni csajozni.:DD
2014. ápr. 13. 10:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!