Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azok a nők, akik itt sírnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a nők, akik itt sírnak, hogy a férfiak nem mernek kezdeményezni nem gondolnak bele abba, hogy (. )?

Figyelt kérdés
Én sajnos azt veszem észre, hogy manapság összejönni egy nővel az esetek 90%-ában nem jelent mást, mint Mount Everestnyi frusztráló elváráshalmazoknak megfelelni (tapasztalat). Én viszont jól szeretném érezni magam egy párkapcsolatban és boldoggá tenni a társamat, és nem akarok a nyakába zúdítani egy csomó ökörséget, hanem azért vagyok vele, amilyen. De sajnos ez a legritkább esetben adott. Srácok/lányok, mi a véleményetek, tapasztalatotok?

2014. ápr. 13. 10:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igénytelenek a nők. Az egyik majdnem összejött még velem is.
2014. ápr. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem a szélsőségesen igénytelenekre gondolok, akik minden jöttmenttel összejönnének.
2014. ápr. 13. 10:31
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
Manapság ha egy nőnek vannak igényei, akkor egy válogatós p*csa, ha meg bárkivel összeáll, akkor egy r*banc. Közben meg sírnak a fiúk, hogy miért ilyen felszínesek, hogy nem adnak MINDENKINEK esélyt. Na, ennek próbálj megfelelni valahogy, mikor MINDENEN besértődnek...
2014. ápr. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Pontosan, második. Az lenne a lényeg, hogy középutat kellene találni. Nem azt mondom, hogy ne legyenek igényei, csak ne legyenek elszállva.
2014. ápr. 13. 11:06
 5/11 anonim ***** válasza:
Milyen igényekre gondolsz pontosan?
2014. ápr. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Sajnos ez az egyenjogúság hatása.

Régen a férfinak kellett kezdeményezni, a nő alárendelt volt.

Ma a nő nem alárendelt (ami amúgy egy jó dolog) - de így a férfiak nem mernek annyira kezdeményezni.

A nőnek is kezdeményeznie kellene, ha úgy gondolja.

2014. ápr. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem csak azzal van bajom, hogy nagyon sok nő azt az embert, aki udvarol neki, egyszerűen lúzernak nézi és elkezdi csicskáztatni meg kihasználni. Márpedig azért aki tényleg nem lúzer, csak szereti a hagyományokat, az átlát ezeken a trükkökön.

Szóval én ezért hanyagolom már egy ideje az ilyen "kényszeredett" ismerkedést, akármennyire is szeretnék hódítgatni, csak akkor fogok belevágni, ha a nő szintén elkezd hódítani.

Ha egyenjogúság van, akkor küzdjön ő is egy kicsit.

2014. ápr. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát, fiúk, ezt a menetet a 3-as nyerte.
2014. ápr. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen, 7-es én is ezt vettem észre, meg is mondtam a lánynak a magamét, persze egyből az volt nála a megoldás, hogy kapcsolat megszakít, és a soha viszont nem látásra, én hiába próbálnám megbeszélni a dolgokat, ha neki nem lehet igaza akkor ezt így elintézi. Azért ez gáz.
2014. ápr. 14. 15:02
 10/11 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy ez ilyen hamar kiderült.
2014. ápr. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!