Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti összeállnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti összeállnátok egy belsőre férfiatlan pasival?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 13. 15:06
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értem, hogy sok nő miért úgy azonosítja a férfit, hogy tisztelni és felnézni kell rá.

Tisztelni és felnézni az apákra szokás, a párodat szeretni és elfogadni kell.

Úgy vélem az ilyen nők pont azért akarnak határozott meg magabiztos férfit mert ezzel próbálják ellensúlyozni ugyanezen hiányosságukat.

Nekem az tűnt fel, hogy a legtöbb nő ugyanúgy csak sodródik az árral, fogalma sincs mit szeretne, teljesen bizonytalan és döntésképtelen a párkapcsolatok terén is és mindent megmagyaráznak azzal a "bölcsességgel", hogy "A férfi legyen férfias" (persze mindezek mellett még jóképű is).

2014. ápr. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

#19

Én a két variáció hibridje vagyok. :)

2014. ápr. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
37%

Jaguár: és a nő ne legyen nőies?

azt elvárni, hogy nőies legyen, az is csak egy rossz beidegződés?

Hagy tudjuk már mi nők, hogy mi kell nekünk.

Én nem vagyok egy határozatlan valaki, de mégis a nálam határozottabb, erős férfiakat preferálom, nem a pelenkáznivaló nyafogós kisfiúkat.

Ilyen az ösztön. Lehet ezzel vitatkozni, csak nem sok értelme van.

2014. ápr. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%

Én nem várom el senkitől milyen legyen.

Egyszerűen nem szeretem azt amikor meghatározzák mi is a "férfias" és mi nem. Ezzel gyakorlatilag azt kapom, hogy én nem férfi vagyok csak egy selejt (hogy egy filmből idézzek).


Amit mondtam az arra vonatkozott, hogy a legtöbb lány/nő nem párt vagy társat akar hanem támasztékot vagy testőrt. És amíg egy férfi teljesen önerőből legyen erős és magabiztos, nekik ez nem szükséges de azért alapvetően szerepel az igényeik között.

Furcsa, hogy a feminizmus pont azért harcolt, hogy ez az ideológia megszűnjön de úgy tűnik kizárólag az árnyoldala és a negatív hatások valósultak meg.

2014. ápr. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

hm, az van, hogy én elég sokmindent el tudok intézni egyedül, vagyis leginkább mindent, mert sokszor voltam magamra utalva, és megtanultam.

viszont nagyon de nagyon jól esik néha, ha van mégis ott valaki erős ember, aki leveszi a vállamról a terheket, akire számíthatok, aki megoldja, aki mellett lehetek néha gyenge.

ezt is jelenti a társ. Van bizonyos szerepfelosztás.

nekem nem mindegy, hogy nővel vagy férfival vagyok együtt. nekem tetszenek a férfias tulajdonságok. nem akarok egy férfi testbe bújt nővel együtt lenni.

elég sokan így vagyunk ezzel.

Ugyanakkor a legtöbb férfi nem akar egy agresszív, hangos, erőszakos, "férfias" nővel együtt lenni, aki "legyőzi" őket.

Persze erre is van példa, hogy valaki ilyen nővel akar együtt lenni.

De a legtöbben nem úgy vagyunk összerakva, hogy "le akarjuk győzni" a férfit. Ha nem tudok egy férfira fölnézni a határozottsága, az ereje (lelkierő) stb. miatt, akkor nem tudom férfiként szeretni. Lehet jó ember ettől még az illető, de mint férfi egyszerűen szóba se jön, legalábbis nálam. De mondom, valaki meg pont erre hajt, mert annyira domináns nő, hogy muszáj neki egy ellenpólus.

2014. ápr. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

"Nyafog, nem képes kiállni magáért, gyerekesen viselkedik...

"


Ha én nő létemre nem nyafogok, kiállok magamért és nem viselkedek gyerekesen ez a minimum elvárásom a pasitól is. Egy férfi legyen férfi. Hogyan bízhatnék így benne? Ha mondjuk baj lenne pl. egy szórakozóhelyen előbb elfutna, mint én?! Hogy védene meg egy ilyen személyiségű ember?!

Szóval nincs az a pénz!


L24

2014. ápr. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Jaguar: Ugye nem azt akarod mondani, most vagy tudatosan vagy nem, hogy tőled aztán senki semmit ne várjon el? Tudod te azt, hogy ez mekkora nonsense? Nyilván mindenkinek az elméjében vannak archetípusok, melyeket a tapasztalatok és tanult minták alakítanak. Szóval itt mindenkinek van elképzelése arról, hogy ki a férfi és ki nem, és a ugyanez a nőkre vonatkoztatva is. Ez mindenkinél többé-kevésbé eltér, de azt kérni, hogy minden ilyen elképzelést tépjen ki magából az illető, húzzon zsákruhát és vezekeljen 90 napig, egyszerűen nem reális. És az, hogy a te robotzsaru-nyafogó kisgyerek, vélhetően alacsony érzelmi intelligenciájú egyveleged a többség szerint nem meríti ki a férfi fogalmát, óriási pech. De mekkora szívás lenne neked az, ha sorra kukázna minden nő, mondjuk havonta, mert csak utólag jönne rá, hogy nem tud veled kijönni.
2014. ápr. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Nem, nekem pont fordítva van az ízlésem. Külsőre legyen kicsit feminim, belsőre viszont legyen nagybetűst férfi.
2019. szept. 24. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!