Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Régebben összevesztem egy lánnyal, és mindenki befeketít az ismerősei közül?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy szeret még, de inkább Nekik hisz... Próbálok bizonyítani, de mindig, mindig elutasít...
2009. dec. 21. 11:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát, próbálj meg vele úgy beszélni, hogy nincsenek ott az ismerősei, és mondd meg neki amit itt is, nem vagy rossz ember, a barátai mondanak annak. Ha akar benned hinni, fog is. Ha nem akar, akkor nincs értrelme a próbálkozásnak.
2009. dec. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De nem akar bennem/nekem hinni... Ez a baj... Hogy tudnám mégis megmutatni neki, hogy én tényleg, őszintén, őt szeretem, és nincs semmi hátsó szándékom?
2009. dec. 21. 15:33
 3/8 anonim ***** válasza:
Nálunk pont ugy van ahogy nálad csak én vagyok a lány és a barátnőim próbálnak lebeszélni..én szeretem azt a fiút de én nemtudom hogy ő szeret e engem,mert sokminden történt.Talán te is sok olyan dolgot csináltál ami alapja annak hogy ne higgyjen neked.De talán legyél vele sokat,keresd mindig,és ha ő is szeret tényleg akkor örülni fog neked és előbb utóbb sikerülni fog.Nekem fontosabb ő mint a barátaim..
2009. dec. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, csináltam egy-két hülyeséget... Hány éves vagy.. Hátha! :D
2009. dec. 21. 17:35
 5/8 anonim ***** válasza:
én 16 "barátom" v volt barátom..v amit akarsz 18
2009. dec. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
előzök vok:) ..de amugy tényleg engem meg lehetne győzni azzal hogy sokat van velem meg felhív meg érezteteti velem hogy szeret ez a lényeg,ne legyél más lányokkal meg ienek..de csak kkor sikerül meggyőznöd ha tényleg szeret még ő is téged..! ezt előb jó lenne megtudnod,mert ha igen akkor tényleg van mint menteni!
2009. dec. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ha gondolod vegyél fel msnre:)
2009. dec. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
még mindig előzö vok..:) csak azért vegyél fel mert igy nemtom h írok e még ide :)
2009. dec. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!