Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összevesztem a barátnőmmel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összevesztem a barátnőmmel, mert ma volt a szülinapja, de nem tudtuk megtartani. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

17f vagyok a lány ma lett 16.

És a mamájához kellett mennie de ő ezt az utolsó pillanatban tudta meg és én meg már hetek óta mondtam neki,hogy a szülinapján ne csináljon programot,mert szeretném,ha együtt lennénk.

Vettem neki ezüst gyűrűt,milkát stb.. és akkor felhívom ma délután,hogy merre van és akkor benyögi,hogy a mamájánál..-.-"

Tiszta ideg voltam le is ordítottam a fejét,hogy mért ment el mikor ezt a napot vártam hetek óta :/

Erre ő meg elkezdett sírni és most nagynehezen megbeszéltük,hogy holnap suli után kimegyünk,de akkor is nekem ez szar :/ Én akkor akartam amikor az van nem 1 nappal utána...

Főleg úgy,hogy ma direkt siettem haza,hogy vele legyek....


2011. jún. 1. 21:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
97%
Gratulálok. Leordítod a fejét, mert el kellett mennie a mamájához. Az persze meg se fordul a fejedben, hogy a szülinapja róla szól,nem rólad. Meg hogy jössz te ahhoz, hogy megtiltsd, hogy programot szervezzen?
2011. jún. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Ó igen, ilyen helyzetekbe én is mérhetetlenül csalódott voltam, és ilyenkor elég kiállhatatlan voltam. :) De a legjobb, amit tanácsolni tudok, hogy fogd vissza magad ilyenkor! Hidd el, még rengeteg hasonló helyzet lesz, ha sokáig együtt maradtok, és ezekkel nagyon el tudsz rontani mindent. Vezesd le az ideget máson, például egy lapon káromkodd hosszan káromkodd ki magad! Ez beválik. :) És csak ez után, tiszta fejjel válaszolj neki bármit is!
2011. jún. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Kérj tőle bocsánatot. Nem tehet róla hogy oda kellett mennie. Nem minden gyerek döntheti el mindig, hogy mit akar csinálni, nem mindenkit úgy nevelnek. Igazad van, hogy sokat készültél, de a lány sem tehet róla.
2011. jún. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
96%
Te később valószínűleg meg fogsz bolondulni,ha már most idegbeteg vagy! XD
2011. jún. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
100%
Figyelj, érthető, hogy kiakadtál rajta de nem kellett volna leordítsd a fejét, hiszen mégiscsak szülinapja van... És az, hogy elkezdett sírni...biztos jól megbántottad ezzel szegény :/ nyilván ő sem így szerette volna de hát a szülinapokon kell menni rokonokhoz ide-oda... Kérj tőle bocsánatot szerintem, ez most részben a te, részben az ő hibája. Csak kár, hogy pont a szülinapján...
2011. jún. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
csak hónapok óta tervezgetem és már ő is belement h együtt leszünk...
2011. jún. 1. 21:43
 7/20 anonim ***** válasza:
94%
Sírni kezdett? Látszik, hogy még kislány. Megemlegetnéd, amit tőlem kaptál volna reakcióként, az biztos...
2011. jún. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 tetro ***** válasza:
91%
szerintem egy buta önző tini vagy. nem tudtam megajándékozni a szülinapján, ezért inkább üvöltözöl vele. gratulálok. remélem kivág, és abból képes leszel tanulni.
2011. jún. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Az eszedbe se jutott, hogy egy 16 éves lánynak néha azt kell csinálnia, amit a szülei mondanak?
2011. jún. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
94%
Hülye kis elmebeteg csíra vagy.
2011. jún. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!