Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet elérni a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ismeretlen ember kérdése:

Hogyan lehet elérni a barátnőmnél hogy küldjön egy meztelen képet magáról?

Figyelt kérdés
Perverz gondolatok mindenütt, tudom. De nem ez a téma. Na szóval, bikinis képet már küldött magáról, ezt elértem. Lehetséges többet kihozni belőle? Ne engem minősítsetek a válaszokban, írjatok tippeket.

2014. ápr. 13. 19:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Erd el nala h megbizzon benned,es kesz. En baratomnak minden nap kuldok meztelen kepeket :D meg neha vicceseket is. De mi mar 2 eve vagyunk egyutt
2014. ápr. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 legly ***** válasza:

Szerintem sehogy... Minek küldjön képet? Ha akarja, akkor majd személyesen...



Üdvözlettel

Legly

2014. ápr. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hagyj neki időt, és éreztesd vele, hogy megbízhat benned. Ehhez azért az kell, hogy ha egyszer majd szakítotok, még ha csúnyán is, te ezekkel a képekkel ne élj vissza..
2014. ápr. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A bizalom a legfontosabb, meg hogy mennyire nyitott az ilyen dolgokra. Küldj neki te is cserébe, úgy azért sokkal jobban hangzik. :D
2014. ápr. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 viktorvarga ***** válasza:
ez jódolog,de nem egyszerű.igazabol nemtudsz tenni semmit.ha küld küld ha nem nem.miértnem csinálod azt h mondod h kamerába táncikáljon,vetkőzzön neked.és közbe jól felveszed.abba hamarabb belemegy lehet.
2014. ápr. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Becsüld meg azt amit eddig kaptál.
2014. ápr. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Majd fogod élőben, nem kell parázni ezen, ha meg ezzel cseszteted akkor meg azt fogja hinni, hogy csak arra kell neked.
2014. ápr. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Akarod, hogy küldjek róla??
2014. ápr. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
5 hónapja vagyunk együtt (mellesleg pont ma van az 5.) majd meglátjuk. El kell érnem azt is, hogy előttem ne legyen szégyenlős :D meg a bizalmat is növelem mindenképpen :)
2014. ápr. 13. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!