Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért tárolja a pasim az ex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tárolja a pasim az ex barátnőjéről készült meztelen képeket?

Figyelt kérdés
Hallottam hogy készültek erről a lányról meztelen képek és kérdeztem a barátomat hogy ez igaz e. Mondta h igen, meg is vannak neki, megmutatta majd visszarakta az albumba.. Miért nem dobja ki?? Ma elviszem és én kidobom őket.. Szerintetek jóötlet? Eléggé idegesít:/:(
2014. márc. 16. 09:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
47%
A helyedben nem tenném! Óriási balhé lesz/lenne belőle, ha megtennéd. Neki ezek emlékek és ennyi.
2014. márc. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Vita csőre töltve kb.
2014. márc. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Nem tud becsületes dolog a részéről, de a te megoldási javaslatod sem az. Inkább közösen semmisítsétek meg.
2014. márc. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
tud--túl
2014. márc. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
49%

Neki emlék...


Ha nekem dobna ki a párom bármilyen emlékemet a megkérdezésem nélkül, akkor én dobnám ki őt...


Nem nézegeti, akkor mi a baj velük?


Megkérdezted, őszinte volt. Ennyi.

2014. márc. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
De engem idegesít hogy miért akarja megtartani:/ olyan mintha nézegetné!! Nekem sincsenek meztelen képeim a volt barátaimrol
2014. márc. 16. 09:35
 7/19 anonim ***** válasza:
51%
De te nem vagy férfi. Többünknek szokása ez, nem kell mögé látni semmit. A dolgot nézd a másik oldaláról. Az, hogy megmutatta neked a képeket, a bizalom jele. Erre te képes lennél önös hiúságodtól vezérelve megsemmisíteni őket. Ez már önmagában is durva, de a legdurvább az, hogy mindezt az ő háta mögött tennéd, de ismeretleneket kérdezel meg róla.Ha ennyire zavar, akkor miért nem beszéled meg vele?!
2014. márc. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Nekem is voltak,de amikor elérkezett az ídeje,vagy odaadtam a múzsáknak,vagy megsemmisitettem.Most csak a jelenlegiről van.Ne boszankodj ezeken,Ha elérkezett az ídő ő maga kidobja.(38f)
2014. márc. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
84%

Én biztos nem hagynám..Az én pasim is kidobta az ilyen képeket pedig azon nem voltak meztelenül..

Neki emlék?? És mégis mire akarja emlékeztetni mikor már veled van együtt?

2014. márc. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Mert az élete része.


Nekem is megvannak még valahol az első szerelmemtől kapott levelek. Egyszerűen nem volt szívem kidobni. De soha nem olvasgatom őket, valahol fenn vannak a padláson, valamelyik dobozban...


Mégis zokon venném, ha a párom kidobná őket.


Ahogy a férjemnek is megvan az a sálja, amit az első barátnője kötött neki. A szekrény mélyén... nem hordja, de megőrizte. De ma már nem jelent neki semmit.

2014. márc. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!