Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az önmagukra adó, dekoratív...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az önmagukra adó, dekoratív nők valóban előnyben részesítik, vonzóbbnak találják azokat a férfiakat, akik nem puncsolnak nekik, nem borulnak rögtön térdre előttük a szépségük miatt?

Figyelt kérdés
2014. márc. 30. 09:49
 1/7 anonim ***** válasza:

mindenki szereti ha megdicsérik a külsejét és vonzónak tartják

de az igaz, hogy jobban örülnek ha nem csak a külsejükkel foglalkoznak, mást is látnak bennük

2014. márc. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a női dekorativitásnak semmi köze nincs ahhoz hogy az adott nőnek a "nem puncsos" pasik jönnek-e be....az hogy egy nő milyen pasit talál vonzónak elsősorban nem a nő külsősége dönti el hanem a személyisége, ugyanis egy kevésbbé mutatós nő is vonzódhat "nem nyomulós" férfira :)
2014. márc. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem értem, az ideíró nők miért degradálják magukat csúnya nőként. Egy nem túl jó alakú, nem túl szép arcú nő is át tudja magát változtatni kívánatos, vonzó nővé. (Van egy havernőm, ő eléggé túlsúlyos, de olyan ruhákat hord magán, aminek hála rengeteg férfi felfigyel rá.)
2014. márc. 30. 10:04
 4/7 anonim ***** válasza:

A legtöbbbdekoratív, önmagára adó nő nincs vele tisztában hogy mennyire dekoratív..

Minden mőnek jólesik a bók, és a visszajelzés, hogy csinos..


De a túlpuncsolást és ajnalrozást utalják, mert hamis, hamisnak hat...tehát azok a érffiak akik "puncsolnak" akárkinek puncsolnak..derkoratívságtól függetlenül..

Ha nincs így , a nők akkor is ezt hiszik..

Tehat a 2 között van a helyes viselkedés

2014. márc. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én ilyen nő vagyok, és nem teljesen igaz. Szeretem ha bókolnak, de nem kell túlesni a ló másik oldalára. És igen, jobban szeretem, ha észreveszik a más jellegű értékeimet is, ami szerintem fontosabb mint a külső.
2014. márc. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Nem tudom, de talán azért mert ilyen jellegű visszajelzéseket kapnak vagy mert önbizalomhiányosak. Na de azért tegyük hozzá hogy sok nőben van feltünési viszketegség, mert tudja magáról hogy "jó" nő de mégis "sajnáltatja" magát hogy az egoját növellje :) N

2-es voltam

2014. márc. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem. Tőlem aztán térdre is borulhat, ha

1. nem csak a külsőm miatt

2. ő is olyan kategória, aki előtt én is térdre borulok.


:)

2014. márc. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!