Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hosszú történet, tanácsot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú történet, tanácsot kérek! Hogy kell viselkedni ezzel a fiuval?

Figyelt kérdés
Én most töltöttem a 24et (L), a fiú tölti a 22öt, különbözőek vagyunk, én müveltebb, olvasottabb, papirmunkával foglalkozó, míg ő maga a férfi, aki keményen dolgozik és helytelenül ir, de mégis annyira vonzodom hozza  Egy évvel ismertem meg, egy bálon, az unokatestvérem által, akkor nagyon csinos voltam (most fél év hiztam vagy 5 kilót), és nekem más fiu volt képben, akivel nem volt komoly a dolog. De ez a fiu tancoltatott, haza kisert, kozvetlen, vicces volt, sokat irt mobilon, én meg hebe hoba irtam csak vissza, mivl gyereknek gondoltam, ra egy negyed evre megint talalkoztuk balon, akkor mar szingli voltam, o megint elkezdett nekem irni, de akkor is lebeszeltem magam rola, rá jópár hónapra, nyár végén falun voltam oda haza, ő is, láttam, s amiket hallottam róla, hogy milyen keményen dolgozik, ügyesen halad, s már éppen csak köszönt az autóból, egy kicsit megváltozattták a véleményem, rá egy hétre megint falun voltam, ahol bál volt, ez szeptember elseje volt, és nem tudom, egy szép lánnyal tancolt, oda jott hozzam megpuszilt, valamit krdeztem, de olyan flegman valszolt, mint aki meg lett volna sertodve, most igy utolag bele gondolva. Én féltékeny lettem, ittam is egy deci valamit, megtudtam, hogy a lány nem senki neki, oda mentem és felkértem táncolni, ő engem kihivott, egy kicsit sétáltunk, benne is volt ital, és nem tudom hogy hogyan, de van egy órát csokoloztunk, bal vegen haza kisert, es megjegyezte, hogy ezt itthon folytatjuk, de igerjem meg. Par nap mulva hivott is, szeptember eleje volt, kocsikazni mentunk egy nagyon szep helyre, ahogy beultem az autoba ugy megcsokolt, hogy epp el ne szokjek erzesem lett. Beszelgettunk, csokoloztunk, azt gondoltam, hogy ez egy tapasztalatlan artatlan fiu, és talán végre pont ilyenre van szükségem a sok rossz fiu után, de meglepodtem, hogy igenis langot tud gyujtani. Fel fel hivott telefonon, minden nap irt smst, mindenkinek a telefonjarol, mert neki nem volt centje, ha en nem irtam, mar rogton kerdore vont, volt, hogy egy hetig nem talalkoztunk, sokat dolgozik, estekkent focizni jar és hetvegnt falun van, mert hazat epitenek. Sokat autokaztunk és persze beprobalkozott, de az lenne a serto ha nem  en hivtam setalni, meg pogramokat akartam, de o azt mondta, hogy neki nincs ilyenre ideje. Azt is kerdezte tolem, hogy en komoly kapcsolatot akarok, vagy csak szorakozni, de ezt smsben, en meg mondtam, hogy nem akarok ferjhez menni, de megszeretnem ismerni és ezt élőben megbeszéljük, persze sose lehetett ilyenrol vele kommunikalni, mar egysre tobbet kerdezte, hogy mikor lesz tobb koztunk, szexre ertette, én meg nem hagytam neki, bar mar elege elkalandoztunk, de mindig leallitottam, és mondtam neki, hogy csak ha a baratom lesz, o meg nem igazan akart komolyat, de az okot nem tudom, egyszer megis kezdett megalkudni, hogy mit jelntene ha a baratom lenne, de persze ezt is smsben. Kerte tolem, hogy egyelore ne mondjuk senkinek, ami kettonk kozt van. Mivel én este 10tol reggelig egyedul vagyok oda haza, felajanlotta, hogy estenkent segithetne nekem a soforkonyv tanulasaban. Balon tancoltunk, de nyilvanosan nem csokolt meg. De volt valami kettonk kozt. Egyik este a baratnommel boroztunk, mikor irt nekem a fiu, hogy a kozelben van, mit csinalok, nekem meg olyan jo hangulatom, volt, hogy mondtam jojjon at hozzam, es megtortent, amire mindketten nagyon vagytunk, bar nem volt meg a baratom… akkoriban egy heten haromszor is talalkoztunk, és modta hogy mennyire tetszett neki az este, reméli még sok ilyen lesz, mindez másfélhonapra tortent az első csóktól. En is sokat dolgoztam az elmult felevben, sokszor estig,nagy volt rajtam a nyomas, foleg novemberben, akkor volt hogy ket balban beis csiptem, nem tuom, lehet, hogy emiatt sem vallal fel. Novemberben akartam is vele beszelni komolyan, de gorcsos voltam sokszor, és o azt irta meg utolag smsben, hogy neki ez igy jo, és ha nekm nem, akkor sajnalja, utanna lett egy het szunet, de megint talalkoztunk, én mar azt vettem eszre magamon, hogy nekem hianyzott, november vege feletol mar nem torte magat azon, hogy nekm mindenfelekeppen visszairjon, ritkabban talalkoztunk, volt hogy ket hetig nem, es meg csak telefonon se beszeltunk, en probaltam mas tarsasagokba bevegyulni, rengeteg fiu kozeledne hozzam, egyiken mar morfondiroztam is, amikor irt a fiu, akart volna velem talalkozni, én meg lemondtam, egyik heten sokszor irt, szepeket, masik heten vissza se irt, ilyen volt a december, szomoru, hogy volt ido mikor mar reggel irt, hogy velem almodott, vagy ha megyek valahova, akkor kivel megyek, vagy hogy bucsuzaskor ugy olelt, most meg hangulatjatol fugg hogy talalkozunke, lehet ha latja rajtam, hogy en akarom ot, hogy a november stresszes volt, es nem voltam klassz csaj, hogy becsicsentettem, hogy nem kezeltem lazan… karacsony elott talalkoztunk, homlokon puszilt, az egy nagyon jo randi volt, azelott szepeket irt, hogy de jo volna ha vele lennék .. de ugy haza ment falura, hogy csak az ujevben jott haza, most megint talalkoztunk… de nem tudom, hogy keljen viselkednem, hogy mentsem ami mentheto, ne legyek meg neki, hogy ujra beinduljon… azt mrtem neki mondani most, hogy hianyzott, mert ket hetig nem talalkoztunk, o meg megjegyezte, hogy akkor mi lesz, amikor kulfoldre megy, de az csak aprilisben lesz, ezek szerint meg tervezi velem… megerthettem azt, hogy sokat dolgozik, fiatal fiu és most pont ezt szereti, hogy szabad, haverokkal focizik is utanna sorozik, de en vagyom arra hogy osszebujunk es filmet nezunk, hogy napont irjon nekem mint regen.. Hogy kell viselkedni?
2013. jan. 13. 12:57
 1/7 anonim válasza:

Hat figy en nem fogom igy elnyujtani a valaszt bar hozzateszem biztossan tudod te is!!!

Na jo bar slampos szovegnek tunik de Igen az a BIzonyos Oszinteseg nagyon hianyzik mind a 2 tokbol aaaam!!

Szerintem(+Szerinted is) el kene vele dumalnod hogy es smint szeretne a dolgokat tovabb folytatni hidd el Sajat tapasztalat bar en fiu vagyok te meg lany.

Csak ezzel ersz el valamit vagy epp semmit de ez a tesze tusza kapcsolatnak nincs ertelme mert vald be Szereted ot es ez neked nagyon faj vagy fog fajni hidd el!!!

Ugyhogy beszelj vele.

2013. jan. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez eleg bonyolultnak hangzik. Sztem nem kene teperned utana, Te kimutattad neki az erzeseidet. En sose taktikaztam, vagy kellek a pasinak vagy nem. Ha nem erzem, h megorul ertem az nem kell Nekem se. Te mar inkabb tarsat szeretnel magadnak, o meg lehet h csak sexelni akar. Sztem nem illik hozzad, ezt Te is tudod, csak az emberekben van egy ilyen, h felerosodik a vonzalom, ha a masik nem erdeklodik annyira iranta. Kerdesedre a valasz: legyel es add onmagad! Ne taktikazz! Dontsd el mit akarsz, mire van szukseged, mondd el neki es ha o nem azt akarja akkor ne vesztegesd tovabb ra az idodet!
2013. jan. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm az őszinte válaszokat, nehéz, mert tudom, hogy ez a helyes lépés, csak félek, mert tudom mi lesz a vége. az elején már kellett volna tisztázni, s akkor hagyni ott, ha nem hajlik, de már késő. de köszönöm mégegyszer
2013. jan. 13. 13:19
 4/7 Patrik24 ***** válasza:

" én müveltebb, olvasottabb, papirmunkával foglalkozó, míg ő maga a férfi, aki keményen dolgozik és helytelenül ir" Szerinted a férfiak eleve műveletlenek? Mert ebből ez jön le...

A kérdésedre válaszolva meg ha művelt lennél tudhatnád, hogy nincs értelme taktikázni ("Hogy kell viselkedni?" hát természetesen), ugyanis a színlelt,taktikus viselkedés előbb utóbb úgyis átadja a helyét a valódi természetednek és ha az nem jön be neki, akkor minek pocsékoltátok egymás idejét?

2013. jan. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem azt tartom, hogy a ferfiak muveletlenek, csak egyszeruen ez a fiu ilyen, de nem itelem el, mert az en batyam is keves iskolat vegzett, s nem tud mindenhez hozzaszolni, de attol meg ezeregy ok van, amiert szertni lehet
2013. jan. 13. 13:38
 6/7 anonim ***** válasza:

Ne haragudj kedves kérdező, nem személyeskedni akarok, de borzasztó rosszul fogalmazol, szétesik az egész írásod. Egyébként meg -mint ahogy előttem leírták- elég keményen játszmázol. Valamint az is lejött, hogy lehet hogy műveltebb/okosabb vagy a pasinál de az érzelmi intelligenciád nagyjából vele egy szinten van.

23F

2013. jan. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom, mind ugy megszoltatok, hogy beszelni kell, de az idos nok azt mondjak, hogy soha ne mutasd ki az erzelmeid, nem kovetelozhetsz egy fiutol, nem eroltetheted a dolgokat, hagyni kell, hogy o hoditson, a cecozasbol csak rossz sul ki. Ahol meg el kell beszelgetni komolyan, annak szunet, vagy szakitas lesz a vege, mert a masik fel mindig megjed.
2013. jan. 13. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!