Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit tegyek? Talán jobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gitarhero kérdése:

Most mit tegyek? Talán jobb lenne szakítani?

Figyelt kérdés
Na az a lényeg, hogy a barátnőmmel már 2 éve vagyunk együtt de sajna 1 éve már RENDSZERESEN hazudik( és ezt ne kis füllentéseknek értsétek hanem elég nagy hazugságoknak) és most már nem bírom!!!!
2009. dec. 21. 14:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy éve csinálja, akkor hogyhogy most kaptál észbe?
2009. dec. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem most kaptam észbe csak hát nagyon szerettem:S és 2 évet elfelejteni elég kemény lenne....
2009. dec. 21. 14:11
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudnék így élni,és ezek szerint nem bízhatsz benne,ami azért nem egy utolsó dolog lenne.Én keresnék egy őszinte,tiszta szívű valakit.
2009. dec. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ja, az lesz csak nem lesz könnyű mert az elején nagyon jó volt minden:S
2009. dec. 21. 14:26
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló helyzetben vagyok én is, de mi szétmentünk rövid időre, mert azt hittük, hogy ennyi volt, és hát nem bírtuk egymás nélkül. Megbeszéltük utána a dolgokat, azóta Őszinte, legalábbis én ezt hiszem. Beszélj vele, mert máshogy nem lehet megoldani. Egyébként miről szokott hazudni? (ha nem túl intim a kérdés)
2009. dec. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Milyen dolgokban hazudik pl? Olyanokban amik a kapcsolatotokat is érintik? Gondolkodtál már azon, hogy mi lehet az oka a hazudozásának?
2009. dec. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát pl nem cigizett és elkezdett és ezt nem mondta el.. pl ilyenek meg, hogy beszélget más psaikkal és mióta 2 hétig hazudott arról, hogy kavar valakivel(később összejöttek) azóta kicsit ideges leszek amikor pasikkal beszél...
2009. dec. 21. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!