Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek lehet szakítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet szakítani azért, hogy utána, újrakezdve minden jobb legyen?

Figyelt kérdés
Megcsaltam a férjem, ennek már jópár éve, de csak most mondtam el neki. Eleinte nem nagyon tudta feldolgozni, de aztán megértett miért tettem, és megbocsátott. Teljesen megváltozott, elkezdett adni magára, lefogyott, udvarolt. Eltelt pár hónap, és megint kezdtek előjönni a régi veszekedéseink. Most azt találtuk ki, hogy szakítunk, és megpróbáljuk újra meghódítani a másikat. Így akarjuk újrakezdeni. Szerintetek? Valami jótanács?
2009. dec. 17. 22:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Igen lehet jobb, van mikor lehet alkalmazni terápiás céllal, de belülről kell jönnie. Nekünk jobb lett, amikor jól ráijesztettünk egymásra a férjemmel, szintén megcsalás után, közben.

Két könyv:

Eva-Maria Zurhorst: Szeresd önmagad, és mindegy kivel élsz; Szeresd Önmagad és készülj örömmel a következő válságra


35/N

2009. dec. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!