Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátommal nem sokára 1 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal nem sokára 1 éve leszünk együtt, de még nem volt szex. A múltkor olvastam az üzeneteit és az unokatesójával beszélt (lány) és azt kérdezte tőle, hogy nem szexelne-e vele?! O. O

Figyelt kérdés
A csaj válasza nem volt..mivel,hogy rokonok. Mi van a barátommal?? Miért csinálja ezt?? És én mit csináljak??

2014. ápr. 14. 15:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Feküdj le vele.
2014. ápr. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De ezek után, mi van ha nem is engem akar, vagy hogy mindegy neki kivel csak szexelhessen...??!
2014. ápr. 14. 15:56
 3/14 anonim ***** válasza:
kb 15-16 évesek lehettek :D lol
2014. ápr. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
79%
Huuu....azért ez durva, már bocs, én szóhoz se jutok hogy mennyi elmebeteg van manapság....nem értem hogy eszükbe embereknek hogy a rokonukkal szexeljenek....ez beteg dolog, főleg ha ott vagy neki te....hát nem irigyellek, idióta egy párod van....
2014. ápr. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
amúgy szerintem szakíts vele, ez így nagyon nem állapot, mint ahogyan az előttem lévő írta
2014. ápr. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 PearlDiver ***** válasza:
100%

Beszélgettek ti a barátoddal a szexualitásról?

Nem lehet, hogy kevés az önbecsülése, és fél attól hogy leég előtted, ezért tapasztalatot akar szerezni? Nem tudom, csak egy kósza ötlet.

De mindenképp kommunikálnotok kéne erről... egy év után pláne. Jobban meg kéne bíznotok egymásban, hogy ilyen ne forduljon elő.

24F

2014. ápr. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Minek olvasod a beszélgetéseit?

Feléd nem is jelezte a szándékát hogy le akarna feküdni veled?

Hány évesek vagytok?

2014. ápr. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
PearlDiver valóban lehet, hogy ez a probléma, de mindenképpen megfogom vele beszélni vele ezt a beszélgetését az unokatesójával és akkor kitérek az általad említett lehetséges problémákra is..és természetesen köszönöm a választ! :)
2014. ápr. 14. 16:20
 9/14 A kérdező kommentje:

Azért olvastam az üzeneteit mivel elméletileg nincsenek titkain egymás előtt!

Amúgy 17 vagyunk mind a 2-en.

2014. ápr. 14. 16:22
 10/14 anonim ***** válasza:

Az is lehet, hogy nem mer tanácsot kérni a haveroktól vagy a szüleitől.... valószínűleg még szűz és nem akar beégni előtted!!!

Ha ez a szitu, és tapasztaltabb vagy Nála, akkor segíts Neki és vedd át az irányítást!! Ha tudatosul benne, hogy képes rá, akkor megjön az önbizalma is! :)

2014. ápr. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!