Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet ebböl kapcsolat vagy csak barátság?

Figyelt kérdés
Van egy srác akit régota ismerek és most találkozgatunk és általában sokat beszélünk fb on. A számomat is elkérte de az a helyzet h tetszik beki egy mâsik lány és a lánynak is tetszik de nagyon mesze vannak egymástól igy a srác azt mondta h nem lesz több mint barátság... (a srác már ugy áll a kapcsolatokhoz h nem szerelem) és hát rosz kedvem volt pont ez miatt h irta h tetszik neki az a lány és mondtam h utálom a pasikat erre õ h de õt nem utâlom reméli,meg ne szoljam le mert köztünk még bármi lehet... van esélye h akar vmit magához huz a tekintetemet keresi a kezemet is meg akarta fogni,ölelget stb de bâr most nem irt hétvégèn se :/
2014. ápr. 14. 18:07
 1/5 anonim ***** válasza:

"mert köztünk még bármi lehet"

Mi férfiak elég egyszerű népség vagyunk, kimondjuk, amit akarunk és nem utalgatunk. Hajrá :)

18/F

2014. ápr. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És hogy próbáljak vhogy közeledni felê h vegye a jelet is?
2014. ápr. 14. 18:12
 3/5 anonim válasza:
Szerintem még simán lehet kapcsolat de ha a pasi nem elég bátor hogy ő lépjen először akkor hagyd a francba
2014. ápr. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

LEgközelebb amikor találkoztok te ölelgesd, meg te fogd meg a kezét. Lehet, hogy az eddigi viselkedésed alapján úgy volt vele, hogy biztos nem tetszik neked.

2014. ápr. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De az nemlesz túl rámenös vagy iesmi? Te azért jobban èrzed mivel pasiból vagy :D
2014. ápr. 14. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!