Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerettessem meg a barátomat anyukámmal? 19/L

Figyelt kérdés

Az anyám nem szereti a barátomat, és nagyon rosszul esik, hogy nem akarja, hogy vele legyek, nem fogadja el.

(több mint egy éves kapcsolat)


2014. ápr. 14. 20:11
 1/10 anonim ***** válasza:
nézzük objektíven a dolgokat. mi is a barátod hibája?
2014. ápr. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Van rá oka? Esetleg megbízhatatlan a srác? Ápolatlan? Alpári? Naplopó?

Mert ha tanul vagy már dolgozik és rendes, akkor nem értem mi baja lehet vele. Nincs arra mód, hogy elköltözz hazulról? Én a helyedben (ha már nem tanulsz és még nem is dolgozol) keresnék egy állást és közös albiba mennék vele. Ha meg dolgozol és ő is, akkor menjetek külön, beszéljetek erről. Vagy ha még nem dolgoztok, csak sulisok vagytok, akkor meg a menj a srácékhoz te.

2014. ápr. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nemcsoda hisz 40 éves.
2014. ápr. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Még tanul, egy elég jó hírű gimnáziumban, rendezett életkörülményei vannak, és nagyon szeret.

Semmi baj nincs vele, de anya még a barátaimat sem nagyon szereti.

2014. ápr. 14. 20:18
 5/10 anonim ***** válasza:
csak te vagy neki?
2014. ápr. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Akkor nézd meg Feldmár Van-e élet a halál előtt című előadását a youtubeon és megértesz pár dolgot az anyákkal való kapcsolatról. Kitér benne erre az esetre is.
2014. ápr. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Van egy húgom, és érdekes módon neki mindent megenged, bulizni jár mindenféle emberekkel, nekem meg még azt se engedi hogy akkor találkozzak a barátommal, amikor szeretnék.

Rendben, megnézem.

2014. ápr. 14. 20:22
 8/10 anonim ***** válasza:
ha boldogít akkor szerény véleményem szerint engem sem csíp az "anyósom" pedig semmi olyat nem tettem, tiszta szívemből szeretem a lányát! Nem is tudok vele beszélgetni, sőt nem is nagyon ismerem pedig már több éve együtt vagyunk! Tesz olyanokat amit nagyon nehezen nyelek le, de lenyelem, mert szeretem a barátnőmet!
2014. ápr. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

ó ez anno nálam is így volt, öcsémnek minden lehetett, minden barátja barátnője fasza volt, nekem semmit nem lehetett nekem a haverjaim is idióták voltak anyám szerint,


eleinte sok vitánk volt emiatt, sok volt nem szólunk egymáshoz, aztán ez elmúlt

2014. ápr. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem volna egy tippem, de még én is kimoderálnám magam ha ideírnám.


Mindenesetre egy próbát megérhet ;)

2014. ápr. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!